Charles Hoskinson: Cardano Sektördeki En İyi Kod Kalitesine Sahip

  • Cardano kısa bir süre önce sektördeki en iddialı blockchain ve kripto şirketlerinden biri olarak adlandırıldı.
  • Proje, yeni ve yenilikçi çözümlerle endüstrinin gelişimini teşvik etmek için istikrarlı enerji kullandığı için takdir kazandı.

Bugün önemli kripto para projelerinden biri olan Cardano, yakın zamanda sektördeki en iddialı blok zincir ve kripto şirketlerinden biri olarak adlandırıldı.

Proje, Shelley yükseltmesi gibi yeni ve yenilikçi çözümlerle endüstrinin gelişimini teşvik etmek için istikrarlı enerji kullanımı nedeniyle takdir kazandı.

Şirketteki geliştirme ekibi yeni yükseltmeyi test ağı aşamasından nihai ana ağa geçirebildi. Bunun da ötesinde, ekip kaynak kodu için birkaç taahhüt de aldı. Aslında, her hafta 2600’den fazla taahhüt alıyorlar.

Bu, protokole olan ilginin önemli oranda arttığını gösteren çok etkileyici bir hacimdir.

Kripto projesinin CEO’su ve kurucusu Charles Hoskinson, taahhütlerin başarısına cevap verdi. Twitter’a giderek şunları söyledi:

Twitter’daki bir kullanıcı, protokolün aslında her hafta gönderilen alan miktarını işleyebileceğinden şüphe ettiğini söyledi.

Kullanıcı, hizmetlerin ayrıca, ekosistemdeki tüm değişiklikleri takip etmekle görevli olan geliştirme ekibi tarafından ele alınacak çok fazla şey olduğunu dile getirdi.

Charles Hoskinson ise kullancının bu eleşitirisine şu yanıtı verdi:

“Kod kalitemiz sektördeki en iyisidir ve hızlı kontrol, resmi özellikler ve oldukça kapsamlı test standartlarına sahip özel bir QA departmanına sahibiz.”

Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Balinası, 3,6 Milyon Dolarlık Shiba Inu Satın Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu