David Gokhshtein: ''XRP'den Nefret Edenler Yakın Gelecekte Onu Kullanacaklar!'' - BTC MAGAZİN

David Gokhshtein: ”XRP’den Nefret Edenler Yakın Gelecekte Onu Kullanacaklar!”

  • Eski ABD Kongre adayı David Gokhshtein, PayPal, Bitcoin ve gelecekteki adaptasyondan söz ederek XRP için tekrar destekleyici bir tweet gönderdi.

Bir girişimci ve eski ABD Kongre adayı David Gokhshtein, Ripple’ın XRP kripto para birimini eleştirenlere karşı durmak için Twitter’a gitti.

XRP’den Nefret Edenler Yakın Gelecekte Onu %100 Kullanacaklar

Gokhshtein, Twitter’da XRP’yi çarptıranlara hitap etti ve gelecekte bu parayı kesinlikle kullanacaklarını belirtti.

Daha sonra yayınlanan bir tweette, girişimci XRP hakkında birçok kişinin yararsız olmasına rağmen, hiç kimsenin iddialarını destekleyemediğini yazdı.

David Gokhshtein, coinin neden işe yaramaz olduğuna inandıklarını açıklamak için XRP eleştirmenlerine ilk kez meydan okudu.

‘PayPal Kripto İçin Gerçek Bir Benimseme Sözü Veriyor’

PayPal devinin, müşterilerine kripto satın alma ve satmalarını teklif etmek için başka bir büyük ödeme hizmeti Venmo ile birlikte çalıştığı son haberler hakkında yorum yapan Bay Gokhshtein, bunun gerçek kripto benimsenmesi için başka bir tetikleyici olacağını öne sürdü.

Göründüğü gibi, eBay gibi PayPal hizmetlerini kullanan büyük platformlardaki kullanıcıların bundan böyle Bit Fiin, XRP, vb. kabul edip etmeyeceklerini seçmeleri mümkün olacak.

Ancak bir Twitter kullanıcısı Gokhshtein’e PayPal’ın benimseme hakkında hiçbir şey söylemediğini hatırlattı. Dahası, kullanıcı, PayPal’ın bu haberi henüz onaylamadığı konusunda ısrar etmektedir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu