Yaklaşık 190 Milyon XRP Taşındı - BTC MAGAZİN

Yaklaşık 190 Milyon XRP Taşındı

Whale Alert, son 24 saat içinde 190,7 milyon XRP’nin Ripple ve önde gelen küresel dijital para borsaları tarafından taşındığını bildirdi.

Bu arada Perşembe gecesi XRP, son kazançlarını silerek 0,80 $ seviyesine düşerek dördüncü sıradan beşinci sıraya geriledi.

Gece yarısı, Ripple’ın 100 milyon XRP taşıyan bir transferi fark edildi. Bu, transfer 116.546.822 dolara eşitti.

Transfer bir Ripple adresinden RL18-VN cüzdanına gönderildi. Geçmişte ve son zamanlarda, bu adres şirket tarafından XRP’yi Ripple’ın ötesine, yani kripto borsalarına veya Ripple müşterileri ve ortaklarına göndermek için kullanılıyordu.

90,7 milyon XRP, kripto borsaları tarafından taşındı

Bu arada, önde gelen dijital borsalar, Ripple tarafından taşınan XRP’lere neredeyse benzer bir miktar XRP transfer ettiler.

Geçtiğimiz 24 saat içinde Binance, Huobi, BitGo, Poloniex ve Parabu 90,7 milyon XRP’yi hareket ettirdi.

Binance, Huobi ve BitGo tarafından yapılan büyük boyutlu XRP transferleri bu hafta arka arkaya üçüncü gün için kaydedildi.

ABD tarafından daha önce bildirildiği üzere, 21 Nisan ve 22 Nisan’da Ripple, Huobi borsasına yaklaşık 10 milyon XRP gönderdi. Coinbase de bu hafta büyük miktarda XRP hareket ettirdi.

XRP 1 doların altına düşüşünün ardından kademeli olarak toparlanıyor

22 Nisan’da XRP, davada SEC’e karşı bir dizi yasal zafer sayesinde elde ettiği Nisan kazançlarını geride bırakarak 0.80 $ seviyesine düştü.

Bununla birlikte, dün ABD Başkanı Joe Biden’in tartışmalı bir sermaye kazancı vergi teklifinin yaklaşık yüzde 40’a yükseltilmesi önerisi, Bitcoin‘in 50.000 $ sınırının altına düşmesine neden oldu ve Ripple’a bağlı XRP dahil olmak üzere tüm büyük kripto para birimleri de kırmızı renkte düştü.

Şimdiye kadar XRP, CoinMarketCap’ten gelen verilere göre 1.11 $ seviyesine ulaştı.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu