Ripple, Coinbase ile 365.7 Milyon XRP Taşıdı - BTC MAGAZİN

Ripple, Coinbase ile 365.7 Milyon XRP Taşıdı

Blockchain devi Ripple, Coinbase ve anonim bir kripto balinasıyla birlikte 3657 milyon XRP’nin taşınmasına yardımcı oldu.

Kripto izleme hizmeti Whale Alert, toplam 365.7 milyon XRP taşıyan beş şaşırtıcı derecede büyük XRP işlemi tespit etti. Aralarından en büyüğü 181 milyon XRP idi.

Ripple, devasa miktarlarda XRP tokeninin taşınmasına katılan taraflardan biriydi.

Kaynak: Twitter

Whale Alert, son 20 saat içinde Ripple ve diğer yüksek profilli kripto oyuncularının yaklaşık 365.7 milyon XRP aktardığını bildirdi. 365.7 milyon XRP, mevcut fiyatla 98.162.899$ ediyor.

Kripto devi Ripple, cüzdanları arasında 39,4 milyon XRP aktardı. Diğer katılımcılar kripto borsaları Huobi ve Coinbase idi.

180.000.000 XRP’nin (53.821.41$) taşındığı en büyük işlem, anonim bir kripto balinası tarafından gerçekleştirildi.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı açtığı davanın ardından XRP önce %30 civarında kayıp yaşayıp ardından düşmeye devam ederken, büyük XRP işlemleri gerçekleşmeye başladı.

Daha önce bildirildiği üzere, cüzdanlarında 10 milyon XRP veya daha fazla olan XRP balinalarının sayısı azalmaya başladı. Bununla birlikte, cüzdanlarında 1 milyon XRP veya daha az olan perakende yatırımcılar ortaya çıkmaya devam ediyor.

XRP Yıllık Kazançlarını Sildi

Ana akım medya ve kripto medyası tarafından bu haftanın başlarında duyurlduğu üzere, SEC şirket ve iki yöneticisini kayıt dışı gayrimenkul satışıyla suçlayarak Ripple’a dava açtı.

Haberlerin üzere üçüncü büyük kripto para birimi 0.64$’dan değer kaybetmeye başladı. Şimdiye kadar XRP, bu yıl elde ettiği tüm kazançlarla birlikte değerinin %50’den fazlasını kaybetti.

CoinMarketCap’in verilerine göre, yazı kaleme alınırken token 0.27$’dan işlem görüyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu