DeepTradeBot Bitcoin ve Kripto Ticaretini Kolaylaştırıyor - BTC MAGAZİN

DeepTradeBot Bitcoin ve Kripto Ticaretini Kolaylaştırıyor

Dünya son yıllarda muazzam bir evrim geçirdi. Kuşkusuz yatırım ve spekülatif yorumlar bu evrime yabancı değildi. lainformacion.com’a göre şu anda önde gelen dünya borsalarında gerçekleştirilen operasyonların % 40’ından fazlası otomatik robotlar tarafından işletilmektedir.

Kripto para birimi ekosistemi yakın zamana kadar bu tür operasyonlar için keşfedilmemiş bir alandı. Bu alanda yapılabilecek en iyi şey borsalardaki bazı emirleri otomatikleştirmekti. Bu yüzden DeepTradeBot, yepyeni bir olasılık dünyasını çok az riskle keşfetmemizi sağlayacak bir dizi karmaşık AI ve büyük veri araçları geliştirdi.

DeepTradeBot nedir?

DeepTradeBot, Londra, İngiltere merkezli yapay zeka ve bulut bilişime adanmış Deep Neuro Networks LTD tarafından geliştirilen bir otomatik ticaret araçları koleksiyonudur.

Burada karşımıza çıkan ilk soru şirketin yasallığı. Avrupa içinde güvenli bir ülkede kayıtlı yasal bir şirketle karşı karşıyasınız. Bir irtibat telefon numarası var ve İngilizce dilinde sizlere yanıt veriyor.

Ticaret Robotları Neden Yararlıdır?

Yatırım, büyük miktarda veriyi analiz etmeye, bir strateji tasarlamaya ve daha sonra bu stratejiyi takip eden eylemleri gerçekleştirmeye dayanır. Bu söylemesi çok kolay, ama yapılması çok zor bir şey.

Her şeyden önce, bizler verileri işlemek için sınırlı kapasitemizle kendimizi buluyoruz (örnek olarak, ana yapay zeka, satranç gibi saf analiz disiplinlerinde insana üstünlük sağlandığı unutulmamalı).

İkincisi, insanlar duygularımızdan türetilen hatalar yaparlar, bu da bizi genellikle yöntemden uzaklaştırır veya analiz edilen verileri yanlış bir şekilde algılamamızı sağlar. Bu faktörlere yorgunluk, hatalar ve uzun süreli çalışma gibi faktörleri ekleyebiliriz.

Bu nedenle, ticaret robotları yatırımımız için daha yüksek getiri elde etmemize yardımcı olacak mükemmel bir araçtır.

https://youtu.be/sr6ECoRFZR0

DeepTradeBot Temel Özellikleri

DeepTradeBot, büyük kripto para birimi borsalarında 7/24 formatta çalışacak. Yapay zekanın tüm fırsatlarından tam olarak yararlanmak için 4 tür robot eylemi piyasa durumuna göre yönetilir:

● Yüksek frekanslı ticaret. Robot, emir defterinin operasyonlarını tarar ve operasyonları yürüten insandan daha hızlı olarak piyasaya gelişlerini bekler.

● Ticaret tahkimi. Tüm teklifler, risk almadan başarılı işlemler yapmak için fırsatlar bulmak amacıyla tüm platformlarda analiz edilir.

● Algoritmik ticaret. Robot, bir sonraki fiyat hareketini belirlemek için teknik analiz ve göstergeleri kullanır

● Temel işlemlerle desteklenen ticaret. Başka bir robot, yatırımcı hissini tespit etmek ve bu hareketler sonucunda ortaya çıkacak artışları tahmin etmek için Twitter gibi haberleri ve sosyal medya kaynaklarını tarar.

DeepTradeBot ile nasıl kazanabilirim? DeepTradeBot’a yatırım yaparak kazanmak çok basittir. Platformu, tüm süreci kolaylaştırmak için tasarlanmıştır, böylece tek yapmamız gereken kayıt olmak, yatırım türünü ve bizim için işe koymak istediğimiz bot sayısını seçmek. Yapay zeka zaten gerisini hallediyor. Aşağıdaki tabloda, şu anda platformda bulunan seçenekleri görebiliyoruz.

Nöronlar, erişebildiğimiz hesaplama gücünün ölçümünü basitleştirmek için oluşturulan birimdir. Ayrılmış hesaplama süresi, ayrılmış sinir ağının katman sayısı ve bilgileri okumak ve göndermek için ayrılmış bağlantı kaynaklarının miktarı gibi ilgili parametrelerden elde edilir.

Tabii ki diğer seçeneklerden çok daha az güçlü olmasına rağmen, platformu test etmemize izin verecek ücretsiz bir sürümümüz olduğunu belirtmek gerekiyor.

Daha fazla bilgi ve tüm sözleşme koşulları web sitesinde mevcuttur.

Ancak, botlara yapılan yatırımla sadece kazanmakla kalmayıp, aynı zamanda önerdiğimiz her kullanıcı için bir komisyon talep edebileceğimiz bir bağlantı sistemi de vardır.

DeepTradeBot’un En Üst Seviyesi: VIP Yatırımcı Kulübü

DeepTradingBot, en iyi geri dönüş için inovasyon söz konusu olduğunda asla durmaz. Şu anda VIP yatırımcı kulübünü kuruyorlar.

Kulübe girmek için çok yüksek olmayan, ancak içerideki herkesin projeye bağlı olduğunu ve vizyonu ve yeniliği olan bir kişi olduğunu garanti edecek bir ücret ödemek zorundasınız.

VIP kulüp üyeliği bize ne kazandırır? VIP kulübün üyeleri olarak eğleneceğiz:

• Yatırımcı olarak hareket ettiğimiz zaman daha güçlü botlara erişim söz konusu olacak.

• Daha yüksek kazanç oranları ile iyileştirilmiş üyelik ücreti.

• MLM pazarlama uzmanları için kapsamlı düzey ağı.

• Organizasyon yapısında yükselme, yeni faydalar ve daha yüksek gelir elde etme imkanı.

Dolayısıyla, kazancınız iki katına çıkacak, bir yandan botlarla yapılan yatırımın iyileştirilmiş getirileri ve diğer yandan önerilerimizle birleştirilen yeni bağlı kuruluşlardan elde edilen kazançlar olacak.

Sonuç

Pasif olarak ve sorunsuz bir şekilde karlılık elde etmenizi sağlayan yenilikçi bir yatırım hizmeti arıyorsanız, bu platformu denemek ilginç olacak. Ayrıca ücretsiz bir bot testi var!

İlgili Linkler

● Web: https://deeptradebot.com/

● Twitter: https://twitter.com/trade_deep

● Telegram: https://t.me/deepTradeBotChannel

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu