DeFi Tahmin Piyasa Alanı Nasıl Bozuluyor? - BTC MAGAZİN

DeFi Tahmin Piyasa Alanı Nasıl Bozuluyor?

Bir kez daha kripto piyasası, yaklaşan Amerika seçimlerinin belirsizliklerini ve düzensizliklerini takiben Eylül ayında bir miktar geri çekildikten sonra daha güçlü bir şekilde geri dönüyor, bu ay, boğalar gün geçtikçe ivme kazanırken piyasa yönünü yukarı doğru buluyor gibi görünüyor. Bir kez daha, DeFi piyasası, çeşitli varlıklar, tokenler ve projelerdeki fiyatlarda bir toparlanma yaşıyor ve DeFi piyasasının potansiyelini, yine en çok kazananlardan biri haline getiriyor. 

Ancak ister ayı ister boğa sezonunda olunsun kripto para tüccarları mevcut piyasa yönlerinden bağımsız olarak para kazanıyor, bu tür bir tahmin piyasası; yalnızca DeFi piyasası dışındaki diğer projelerde ve borsalarda, özellikle de merkezi borsa piyasalarında kullanılabilir. Kripto para tüccarları için bir DeFi tahmin piyasası olan Plotx, 2020’nin uzun zamandır beklenen ve boğa koşusu gibi görünen DeFi piyasasının hakimiyetini bir kez daha kurarak bunu değiştirmeye hazırlanıyor.

PlotX

Plotx tahmin piyasası, çeşitli DeFi proje tokenlerinin tüccarlarını birbirine bağlayacak bağlantı (araç) olacak şekilde ayarlandı, şimdiye kadar bir düşüş, yükseliş veya nötr yönde işlem yapabilen tüccarları bulabileceğiniz tek yer, merkezileştirilmiş borsalardaki marjin ticaretidir. Aslında, DeFi tokenlerinin büyük bir kısmının alınıp satıldığı merkeziyetsiz borsa platformları, tüccarların kendi fiyatlarında rezervasyon yapmalarına izin veren veya işlemlerini daha sonraki bir uygulama için ayarlamalarına izin veren bir emir defteri tutmaz, alım satımlar genellikle doğrudan likidite havuzundan yapılır. 

Plotx, tüccarların yüksek getirili tahmin piyasasında ödül kazanmalarına olanak tanıyan ve vasi olmayan bir tahmin aracıdır, yatırımcıların, DeFi piyasasının gittiği her iki yönde (yukarı/aşağı) de kazanç elde etmelerini sağlar ve DeFi piyasasında var olan büyük miktardaki oynaklığı dikkate aldığınızda, potansiyel olarak yatırımcılara inanılmaz miktarda para kazandırabilir.

Plotx tahmin platformunun kullanıcılarına tahakkuk edilen faydalar şunlardır:

Otomatik sistemler: Tam ve sorunsuz bir zincir-üstü tahmin piyasası deneyimini kolaylaştıran, tüccarlar için kanıtlanabilir şekilde adil ve merkezi olmayan piyasa yaratımı sağlayan yeni piyasalar, algoritmik olarak oluşturulur. 

Kripto Piyasaları: Plotx, kripto tüccarları için tasarlandı. Piyasadaki hızlı tahmin süreçlerini kolaylaştırmak için basitleştirilmiş bir tahmin algoritması barındırır ve araçlarının gerekliliğinin farkında olan deneyimli ve uzman kripto para tüccarlarından oluşan bir ekip tarafından ortaya çıkarılmış, topluluk tabanlı bir projedir. 

Anında Ödüller: Tahminciler, Plotx platformu Ethereum blok zinciri üzerine, tamamen zincir üzerinde inşa edildiğinden, bir aracının ödüllerini kredilendirmesini beklemek zorunda kalmayacak. Bir aracı olmadığından, ödeme bu nedenle hızlı ve güvenlidir. 

Likidite Madenciliği: İlgilenen kullanıcılar Plotx tahmin platformunun likidite madenciliği özelliğine katılabilir, herkes likidite havuzuna katılım yaparak, stake etme karşılığında ek ödüller kazanabilir. 

Hızlı Geri Dönüş: Başarılı bir tahmin için daha uzun bir süre beklemek yerine, Plotx; Tahmincilerin eğriyi kısaltmasına, süreyi 1 saat, 1 gün ve 1 haftalık piyasalara düşürmesine yardımcı olur, böylece kullanıcılar fonlarını çok uzun süre kilitlemek zorunda kalmazlar. 

Otomatik hesaplamalar: Her piyasa için zincir-üstü tahmini hesaplayan, platforma gömülü bir otomatik hesaplama bulunmaktadır ve kullanıcıları, belirli bir anda piyasanın her yerinden, saniyede elde edilen gerçek canlı verilerle besler. Bu, tüccarlar için yerinde ve daha iyi bir karar verme çabası sağlayacaktır. 

Nasıl Çalışıyor?

Plotx, kullanıcıların aynı anda farklı piyasalarda; düşüş, yükseliş veya nötr pozisyonlarda pozisyon almalarına izin verir, Plotx bu diğer tahmin piyasasının (veri) toplayıcısı olacak, süreci basitleştirecek ve harcanacak zamanı azaltacaktır. bu farklı platformlar. Her piyasa Otomatik Piyasa Yapıcı kullanılarak oluşturulur ve tüm işlemler şeffaflık amacıyla blok zincirinde işlenir. Ödüller herhangi bir sınırlama olmaksızın anında verilir. Oyuncular ayrıca risklerini yönetmek için kaldıraç kullanabilirler (Tahmincilerin, en iyi ticaret eylemi olduğu için yalnızca kaybetmeyi göze alabilecekleri fonları kullanmaları şiddetle tavsiye edilir).

Plotx Pozisyon

Plotx tahmin platformunun şıklığı, koyu temalı arka planı ve özelliği, onu tüccarlar için büyük bir cazibe merkezi haline getiriyor. Hızlı ve sezgisel web sitesi deneyimi; bilinen herhangi bir borsa veya tahmin piyasasında basit bir tahmin veya işlem yapma becerisine sahip olan herkesin Plotx tahmin platformunda tahminlerde bulunabilecek donanıma sahip olmasını sağlayacaktır. Bu aracın çok ihtiyaç duyulan tanıtımı, DeFi pazarı için giderek daha fazla inovasyonu teşvik edecektir.

Feragat: Sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla yazılmıştır ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu