DOGE Fiyat Artışı Balinaların 1 Milyar Dogecoin Hareket Ettirmesine Neden Oldu

Elon Musk, en büyük meme kripto para birimi olan Dogecoin’i (DOGE) aya gönderdi. Dogecoin, son 24 saatte %25’in üzerinde bir artış kaydetti.

LookOnChain, en büyük 5. DOGE sahibinin Twitter hamlesinden hemen sonra 650 milyon Dogecoin (yaklaşık 61 milyon dolar değerinde) transfer ettiğini bildirdi. Elon Musk tarafından yönetilen sosyal medya devi Twitter, logosunu Dogecoin olarak değiştirdi.

WhaleAlert, bilinmeyen bir balina adresinin tek bir işlemde bilinmeyen bir cüzdana 300 milyon DOGE (Yaklaşık 28 milyon $ değerinde) taşıdığını bildirdi.

Dogecoin fiyatı son 7 günde %32’nin üzerinde arttı. DOGE merakla beklenen 0.10 dolar seviyesini gün içerisinde yeniden kazandı. 

Yazım zamanında DOGE, son 24 saatte %24.74 artışla 0.9635 dolardan el değiştiriyor. 24 saatlik işlem hacmi %916 gibi büyük bir artışla 5,58 milyar dolara ulaştı. Dogecoin, 14 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. 

Gwei Research, bir DOGE balinasının birikme çılgınlığı içinde olduğunu bildirdi. Kripto balina adresi, Haziran 2022’den bu yana yaklaşık 1,86 milyar Dogecoin ekledi.

Son Dogecoin fiyat artışı, diğer mem paraların son 24 saat içinde yeşil endeksler basmasına yardımcı oldu. Kümülatif meme token piyasa değeri neredeyse %19 artarak 22,2 milyar dolara ulaştı. Ancak 24 saatlik toplam işlem hacmi %467 artarak 5,5 milyar dolara ulaştı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Taylor Swift'in Film Biletleri Artık Dogecoin ve Birçok Kripto ile Satın Alınabilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu