Weiss Ratings, Cardano Puanının Güncellenebileceğini Söyledi - BTC MAGAZİN

Weiss Ratings, Cardano Puanının Güncellenebileceğini Söyledi

Kripto şubesi Weiss Crypto Ratings tarafından temsil edilen büyük şirketlerin finansal verileriyle ilgilenen Weiss Ratings ajansı, hangi koşullar altında Cardano puanını güncellemeyi düşünebileceğini Twitter’da kamuya açıkladı.

Shelley Hardfork Cardano Reytingini Etkilemedi

Weiss Crypto Ratings Twitter sayfasında yayınlanan kısa bir videoda, ajansın derecelendirme analisti Juan M. Villaverde, @teopassos kullanıcısından bir hafta önce Cardano tarafından yürütülen Shelley hardfork’un platformun puanını güncellemek için yeterli bir neden olup olmadığı hakkındaki bir soruyu yanıtladı.

Buna karşılık, ajans son Shelley kod yükseltmesinin geçen yıl kendisine verilen yüksek Cardano derecesini etkilemediğini belirtti.

Analiste göre, bu büyük kod yükseltmesi skora zaten dahil edilmişti, çünkü ajans Charles Hoskinson’ın platformunun uygulayacağına dair tam bir güvene sahipti.

Analist, Cardano’nun akıllı sözleşmeler ve dapp’ler başlatma yeteneğinin de, platforma geçen yıl derecelendirmesini verirken dikkate alındığını belirtti.

Shelley Cardano’nun Puanlarını Nasıl Etkileyebilir?

Villadande, Cardano’nun yol haritasındaki hiçbir şeyin mevcut derecelendirmesini etkileyemeyeceğini söylüyor. Ancak, Shelley piyasaya sürüldüğüne göre, bu büyük yükseltme sayesinde Cardano blok zincirinin kullanımı arttıkça gerçekten de skora yansıtılabilir.

Ayrıca analiste göre, Cardano temelleri zamanla iyileşirse, bu gelişme platformun Weiss Crypto Ratings teknik puanına yansıyacak.

Geçen yıl, ajans Cardano blockchain’e yüksek bir puan verdi ve bu platformun topluluk tarafından büyük ölçüde hafife alındığını söyledi. Weiss Ratings ayrıca EOS’u yoğun bir şekilde merkezileştirdiği için eleştirdi.

Binance, Yükseltilmiş ADA Cüzdanını Entegre Etti

Binance CEO’su Changpeng Zhao, ADA para çekme işlemlerinin Cardano‘dan alınan cüzdanın resmi olarak yükseltilmiş bir versiyonunu kurduktan sonra bu sabah devam ettiğini tweetledi.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, cüzdan geçişine yardımcı olduğu için Twitter sayfasında CZ’ye kamuoyuna teşekkür etti ve Binance’ı bu özel davada bir ortak olarak övdü.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu