Dogecoin (DOGE) 0.10 Dolara Ulaşacak mı? İşte Ünlü Analistin Tahmini

Mem kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) önümüzdeki süreçte 0.10 dolarlık bir yükseliş kaydedeceğini öne süren tanınmış bir trader olan Kaleo, bu kripto para birimi hakkında oldukça iddialı tahminlerde bulunuyor.

Kaleo, en son Twitter gönderisinde, DOGE’un yakın zamanda yavaş ama istikrarlı bir yükseliş gösterdiği ve önümüzdeki dönemde değer kazanacağı yönünde güçlü bir öngörü sundu. Dogecoin, Mayıs 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.73 doların %90.38 kadar düşük olmasına rağmen, mizahi kökenli bu kripto para birimi, 0.069974 dolar civarında işlem görerek istikrarını sürdürüyor.

Dogecoin‘in toplam piyasa değeri yaklaşık olarak 9.85 milyar dolar ve son 24 saatlik işlem hacmi 442 milyon dolar civarında. 2021’in başlarında, Elon Musk gibi ünlü isimlerin desteği ve Reddit kaynaklı GameStop rallisinden esinlenen perakende yatırımcılar sayesinde Dogecoin, beklenmedik bir popülarite kazandı.

2021 Mayıs ayında Dogecoin, yılın başından itibaren %12,000 oranında bir artışla zirveye ulaştı. Bu popülarite artışı, benimsenme oranlarına da yansıdı.

Finans yazarı John Paul Koning, bir Nielsen Homescan anketine atıfta bulunarak, 2021’de Amerikalı hanelerin yaklaşık %11’inin kripto para birimine sahip olduğunu belirtti. Bu kripto para birimi sahibi olan hanelerin dörtte biri Dogecoin’e sahipti. Bu, Amerika’daki hanelerin yaklaşık 6 milyonunun bu mizahi kripto para birimine sahip olduğu anlamına geliyor. Eğer bu kullanıcılar Dogecoin’lerini ellerinde tutar veya kripto para birimi yeni piyasa katılımcılarını çekebilirse, Kaleo’nun öngördüğü 0.10 dolarlık ralli gerçekleşebilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum'un Rakibi Cardano, SEC Davasıyla Sarsıldı, İşte Son Gelişmeler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu