ETH 500 Dolar Bölgesini Kıracak mı?

  • Ethereum’un günlük aktif adresleri son birkaç günde önemli ölçüde arttı
  • Ethereum ağındaki bu kadar yüksek aktiviteye, önemli fiyat değeri kazanan ETH eşlik ediyor
  • ETH 420 ve 450 dolarlık direnç bölgelerini kırmayı başardı ve ilerleyen günlerde 500 dolar seviyesini kırabilir
  • ETH 2.0’nin 1 Aralık’ta piyasaya sürülmesi, ek pazar ivmesi sağlayabilir

Ethereum (ETH) liderliğindeki altcoinlerin çoğu, Bitcoin neredeyse bir hafta boyunca gösteri yaptıktan sonra bir kez daha etkileyici kazançlar yaşamaya başladı. Bitcoin’in 13.200$ seviyelerinden 2020’nin en yüksek seviyesi olan (Binance’ye göre) 15.950$ seviyesine uzanan yolculuğu, diğer önemli dijital varlıklardan sermaye çalmıştı. Bununla birlikte, BTC şu anda 15.100$’da konsolide oluyor, böylece Ethereum ve altcoinlerin gelişmesine izin veriyor.

Ethereum’un Günlük Aktif Adresleri Yükselişin İpucu

Santiment’teki ekibe göre, Ethereum ağındaki etkinlik 2 Kasım’dan itibaren önemli bir artış yaşadı. Ekip ayrıca, Ethereum ağındaki günlük aktif adresleri gösteren “ölçümün” en son 16 Ekim’de görülen büyük yükselişte kaydedildiğini aktardı. Santiment’teki ekip analizlerini aşağıdaki tweetler aracılığıyla paylaştı.

Buda, ETH için yeni bir büyük yükselişin kapıda olabileceği anlamına gelebilir. Ancak şüphesiz ki zaman bize bu durumu kanıtlayacaktır.

Ethereum 500 Doları Kırabilir mi?

Ethereum’un 2 Kasım’dan bu yana yükseliş göstermesi, ETH‘nin kademeli olarak 370 dolarlık destek alanından 468 dolarlık yerel zirveye yükselmesine neden oldu. Bu, Ethereum’un birkaç direnç bölgesini geçtiği ve 500$’ı kırmadan önce önemli bir engel olan 488-490$ seviyelerini kırması gerektiği anlamına geliyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum İçin Zincir Üzerinde Endişe Verici Bir Sinyal Ortaya Çıktı

Bitcoin konsolide olmaya devam ederse, Ethereum, ETH 2.0’ın lansmanını çevreleyen heyecanın yardımıyla bu önemli seviyeyi çok iyi bir şekilde kırabilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu