Ethereum Balinaları Chainlink (LINK) Satın Alıyor

Chainlink (LINK), son 24 saat içinde ilk 100 Ethereum (ETH) balinası tarafından en çok işlem gören ve yaygın olarak tutulan token haline geldi. Üstelik LINK, en iyi balinalar tarafından en çok satın alınan ve satılan token açısından Shiba Inu’yu (SHIB) bile geride bıraktı.

Chainlink (LINK), En İyi ETH Balinalarından İlgi Çekiyor

WhaleStats’tan alınan verilere göre, Chainlink (LINK), ilk 100 Ethereum balinasından talep gördü. Ortalama olarak, balinalar son 24 saat içinde 105,877 $ karşılığında 7710 LINK satın aldı. LINK, Ethereum balinaları tarafından yaygın olarak tutulan token olmak için Shiba Inu’yu (SHIB) geride bıraktı. Shiba Inu, Robinhood uygulamasında kısa süre önce listelendikten sonra büyük ilgi gördü ve sadece birkaç saat içinde fiyatında %10’luk bir artışa neden oldu.

Ayrıca, 10. en büyük Ethereum balinası Three Arrows Capital, Perşembe günü 21:19 UTC’de yaklaşık 1.855.555 $ karşılığında yaklaşık 135.989 Chainlink tokeni satın aldı. Benzer şekilde, ETH balinası “Radagast” da dahil olmak üzere diğer balinalar, son 24 saat içinde 3.736.964 dolara 269.816 LINK satın aldı ve ETH balinası “Great Goblin” 199.015 LINK’i 2.756.357 dolara satın aldı.

Ortak sayısı artmaya devam ettiği ve BNBChain ve Polygon üzerindeki entegrasyonları çeşitli projelere yardımcı olduğu için Chainlink (LINK), bugünlerde Ethereum balinalarından talep görüyor.

LINK satın almanın büyük bir kısmı, son zamanlardaki kayıplardan kaynaklanıyor gibi görünüyordu. Token son zamanlarda bir ayın en düşük seviyesine ulaştı ve balinaların biriktirmesi için cazip bir fiyat verdi.

Chainlink (LINK), Ethereum balinalarının ilgisini çekerek 14 Nisan’da aylık en düşük fiyatı olan 13.45$’a düştü. Token fiyatı bu düşük seviyeden yaklaşık %5 arttı ve en son 14$ civarında işlem görüyordu.

CoinMarketCap’e göre, Chainlink (LINK) fiyatı son 24 saatte hala %0,47 ve son yedi günde yaklaşık %11,74 düştü. Chainlink tokeninin fiyatı, Nisan ayının başından beri düşüş trendinde. Bununla birlikte, işlem hacmi bu seviyelerden önemli ölçüde artarak önümüzdeki günlerde bir ralliye işaret ediyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   İran Altın Destekli Kripto Para Birimi PayMon'u Piyasaya Sürüyor

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu