Ethereum Geliştirici Faaliyetleri 7 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı - BTC MAGAZİN

Ethereum Geliştirici Faaliyetleri 7 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

  • Ethereum blockchain ağındaki geliştirici faaliyeti, 2020’nin başından bu yana görülmemiş seviyelere yükseldi.

Ethereum blockchain ağındaki geliştirici faaliyeti 7 ayın en yüksek seviyesine yükseldi. Geliştirici etkinliği artarken, fiyat konsolide olduğundan veriler, ETH için sağlıklı bir eğilim göstermektedir.

Tarihsel olarak, bir blockchain ağının geliştirici faaliyeti, kripto para biriminin orta vadeli eğiliminin güvenilir bir göstergesi olmuştur.

Ethereum’daki yüksek seviyeli geliştirici faaliyeti, ETH için iyimser bir orta vadeli eğilimi göstermektedir.

Ethereum İçin Aktif Geliştirme Neden Önemlidir?

UCL School of Management’ta bir profesör olan JP Vergne, 2017 yılında yaptığı bir çalışmada, geliştirici faaliyetinin bir kripto para biriminin fiyatının en iyi öngörücüsü olduğunu buldu. Üç yıl önce şöyle dedi:

“Bir kripto para biriminin borsa kurunun en iyi tahmin edicisinin, etrafındaki geliştirici etkinliği miktarı olduğunu bulduk.”

Santiment’in verilerine göre Ethereum Github’un gelişme oranları 7 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Santiment’teki araştırmacılar şunları yazdı:

“Santiment, #Ethereum’un Şubat ayından bu yana görülmeyen #Github geliştirme oranlarına ulaştığını gösteriyor (7 ayın en yüksek seviyesi)! $ETH, çatısı altındaki birçok ERC-20 de dahil olmak üzere #kriptodaki en yenilikçi ağ olma iddiasını sürdürüyor.”

Ethereum’da yükselen geliştirici etkinliği, kullanıcı etkinliğindeki gözle görülür bir artışla çakışıyor. Merkezi olmayan finans (DeFi) ile beslenen Ethereum kullanıcı aktivitesi, birçok alanda 2017’den beri görülmemiş seviyelere yükseldi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu