Deflasyonist $GBEZOS Tokeniyle Akıllıca Yatırım Yapın

Feragat: Aşağıdaki makale Btcmagazin.com yazarları tarafından yazılmamış bir reklam makalesidir. Btcmagazin.com bu makalede yer verilmiş ürün ve hizmetlerin kullanılmasından doğabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz. Lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın.

Deflasyon, geleneksel finans sistemlerinin olumsuz bir yönüdür, ancak kripto paralarda olumlu bir faktördür.
Neden mi? Çünkü deflasyonist kripto paralarda coinlerin arzı düşer. Bir başka deyişle, dolaşımdaki coin sayısının düşmesiyle her bir birimin değeri artar.

Yaklaşık bir yıl önce deflasyonist tokenler son derece popüler bir hale geldi. Ve zamanla değeri artırırken piyasanın aşırı doymasını önlemek amacıyla bu tokenlerin dolaşımdaki arzı azaldı.

$GBEZOS, ERC-20 ağında yakın zamanda piyasaya sürülen deflasyonist bir tokendir. Pek çok avantajı bulunuyor ve yeni bir vizyonu var.
 
$GBEZOS token ile nasıl daha karlı yatırım yapacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

GBEZOS’un avantajları

$GBEZOS, tokenin faydasını sağlama alacak, anlaşılması kolay bir yol haritasına sahip bir tokendir. $GBEZOS, kilitli bir likidite havuzuna ve uzun vadeli değer artışına yönelik akıllı bir sözleşmeye sahiptir.
Tokenin toplam arzı 1 trilyondur. Yine de $GBEZOS akıllı sözleşmesi token fiyatlarını artırmak ve arz/talep oranını dengelemek üzere toplam arzı azaltmak için düzenli olarak token yakar. Ayrıca likidite havuzu uzun vadeli bir kilittir.

Ayrıca $GBEZOS’un fayda, otomatik yakım ve sağlam pazarlama gibi cazip avantajları bulunur.

Fayda: Tokenin faydası, basit işlemler için çeşitli borsalarda listelenecek olmasından anlaşılabilir. Bundan sonra GBEZOS cüzdan için kuruluş olarak hizmet edecek. GBEZOS cüzdanı, diğerlerinin yanı sıra temel olarak GBEZOS NFT platform ekosisteminin tamamını oluşturan tokenleri ve NFT’leri depolar. Bu, token sahipleri için önemlidir çünkü GBEZOS NFT platformunun kazancından gelir elde edecekler. Ayrıca, platform aracılığıyla toplanan fonlar NFT’ler, stabilcoin stake etme ve STRONG düğümleri için de kullanılacak.
 
Otomatik yakımlar: Bunlar token fiyatını ve arz/talep oranının dengelemek için kullanılır. $GBEZOS’un akıllı sözleşmesi arzı azaltmak için düzenli olarak likidite tokenleri yakar. 

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Algorand: İleri Nesil Blokzincir Teknolojisi

Sağlam pazarlama: Gold Bezos proje ekibi, mümkün olduğunca daha fazla ilgi çekmek için detaylı bir piyasa stratejisi oluşturdu. Kitlelerini hedeflemek için arama kanalları, Twitter, Youtube fenomenleri ve reklam panoları ve açık hava reklamları gibi teknikler kullanılacak.

GBEZOS Hakkında 

Platform, bir Jeff Bezos memine dayanmaktadır ve $GBEZOS projesi için pazar lideri dapp yardımcı programları sağlayacak deneyimli bir yazılım geliştirme ekibi tarafından geliştirilmiştir.  

Geliştiricilere göre $GBEZOS token ile ilgili kesin olan da büyümesinin hiçbir zaman durmayacağıdır. Bunun nedeni deflasyonist yöntemlere sahip olmasıdır.
Esas amaç GBEZOS’un ekosistemi için daha fazla para yaratmaktır, bu nedenle konsept üyelerini birçok şekilde ödüllendirmeye çalışır. Bunlar hala inandırıcı gelmiyorsa, sayısız deflasyon yönteminin yanı sıra tokenin uzun vadeli değerinin kilitli bir likidite havuzu ve büyüme odaklı akıllı sözleşme tarafından desteklendiğini bilmelisiniz, ki bunlar da önemli avantajlardır. 

Topluluğa katılın 

$GBEZOS, başlangıçtan bu yana topluluğun kazandığı, sahip olduğu ve yönettiği merkeziyetsiz bir kripto ağıdır. Topluluktaki herkes eşit koşullarda katılım sağlayabilir. Pre-mine, erken erişim veya token tahsisi yoktur.
Dahası $GBEZOS zamanla organik olarak büyümeyi planlıyor. Bu nedenle yolculuğun bir parçası olmak istiyorsanız adil gelişime değer veren ve sürekli büyüyen topluluğa katılırsanız GoldBezos ekibi minnettar olacaktır. Daha fazla bilgi edinmek için GoldBezos’un web sitesini ziyaret edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu