John McAfee Yeni Gizlilik Parasını Tanıttı - Bu Gerçek mi? - BTC MAGAZİN

John McAfee Yeni Gizlilik Parasını Tanıttı – Bu Gerçek mi?

  • Kripto baronu John McAfee, yakında McAfeedex’te piyasaya çıkacak olan meraklı bir başlık olan ‘GHOST’ ile başlattığı yeni bir gizlilik parası hakkında konuşuyor.

Eski ABD başkan adayı ve eski Bitcoin baronu John McAfee, yeni gizlilik coini ‘GHOST”un lansmanını duyurmak için kısa süre önce Twitter’a gitti.

Kripto projesinin web sitesi, coinin çevrimiçi işlem yaparken “sizi bir “hayalet” yapmaktan başka bir şey yapmayacak” diye söz veriyor!”

Kripto baronu tekrar şaka mı yapıyor? Zombie Coini Hatırlayın

Geçen yıl, John McAfee, Çinli kripto para projesi Zombie Coin’e whitepaper yazmak için bir danışmanı işe alındığını açıklamıştı. Ayrıca, McAfee, Twitter’da, çalışması için kendisine muazzam miktarda USD ve Zombie Coin’in gelecekteki emisyonunun sağlıklı bir kısmının ödendiğini paylaşmıştı.

Ancak daha sonra projenin bir şaka ya da “sosyal bir deney” olduğu kanıtladı.

Kasım 2019’da McAfee, merkezi olmayan kripto borsası McAfeedex’i başlattı ve şimdi ‘GHOST’ bir sonraki parlak fikri.

Coin, Proof-of-Stake konsensüs protokolüne dayanan anonim bir kripto para birimidir – eski önemli antivirüs adamı McAfee’nin son zamanlarda içine girdiği bir tür para. Taş devri kripto parası olarak adlandırdığı Bitcoin’de U dönüşü yaptıktan sonra McAfee, dikkatini favori olarak Monero (XMR) ile gizlilik paralarına çevirmişti.

2019’un son sonbaharında McAfee, kripto projelerinden bir diğerini daha başlattı – ‘WHACKD’ senedi ile ‘Epstein Kendini Öldürmedi’ coini. Coin ücretsiz dağıtılmıştı. Bununla birlikte, garip özellik, WHACKD ile yapılan her işlemin yüzde onunun coin yakma adresine gönderilmesiydi. Ayrıca, her 1000’inci işlemin alıcısının, aktarılan miktarın tamamını kaybetmesi amaçlanmıştı.

John McAfee’nin ekibi tarafından oluşturulan üçüncü coin olan GHOST, Whitepaper, web sitesine göre 15 Mayıs’ta geliyor.

‘GHOST’ McAfeedex’te başlıyor

McAfee tarafından yayınlanan son tweete göre GHOST, McAfeedex’te atomik takaslarla listelenecek ve Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve diğer büyük paralarla eşleştirilecek.

https://twitter.com/officialmcafee/status/1248937541690167298?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fd-25956353851559001648.ampproject.net%2F2004030010070%2Fframe.html

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu