John McAfee'nin Ghost Kripto Projesine Dava Açıldı - BTC MAGAZİN

John McAfee’nin Ghost Kripto Projesine Dava Açıldı

  • Kripto baronu John McAfee şimdi küresel bir üretim devi tarafından kendi adı üzerine dava açıldığı için “GhostbyMcAfee” için başka bir isim seçmek zorunda kaldı.

Kötü şöhretli kripto meraklısı John McAfee, 2011 yılında McAfee IT güvenlik şirketini satın alan ağır iletken üreten Intel’in son gizlilik çözümü “GhostbyMcAfee” adında kendi adını kullanması nedeniyle McAfee’ye dava açtığını tweetledi. Bir gizlilik parası, bir DEX ve bir cep telefonu veri servisi içerir.

Adınız Global Bir Marka Olduğunda Ancak Onu Kullanma İzniniz Olmadığında

Intel dokuz yıl önce McAfee, LLC’yi satın aldı ve güvenlik alt bölümüne dönüştürdü. Ancak, 2017’de McAfee, LLC ayrı bir varlık olarak çalışmaya başladı ve bir kez daha “Intel Security” unvanından kurtuldu.

Şimdi, yukarıda adı geçen BT güvenlik firmasının kurucusu kripto baron John McAfee, Intel tarafından yeni kripto para birimi projesi Ghost’a (proof-of-stake protokolünü kullanan ve kullanıcıların isimsiz işlemler yapmalarına izin veren) bir ERC20 token adını verdi.

Ghost Para, Ghost DEX, Ghost Telefon Veri Servisi

McAfee ayrıca, geçen yılın Kasım ayında başlatılan merkezi olmayan kripto borsası McAfeeDEX’in adına “Ghost” öğesini eklemeye söz verdi.

Bu yılın Haziran ayında, eski antivirüs uzmanı, söz verdiği gibi, telefonunuzu izlemeyecek ve kullanırken anonim kalmanıza yardımcı olacak olan Ghost cep telefonu veri hizmetinin yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu.

McAfee Yeni Bir Marka Adı Arıyor

Tweetinde kripto baron, takipçilerinden ürünü için yeni isimler önermelerini istedi. Adı olmadan soyadını içeremeyeceğini belirtti.

Ancak, kök tweettinde yaptığı yeni ürünlerdeki adının yalnızca Intel’in “zavallı ürünü”ne yardımcı olduğunu belirtti.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu