Josh Barro: ''Kripto Yasal Olmasaydı Twitter Hacklenmezdi!'' - BTC MAGAZİN

Josh Barro: ”Kripto Yasal Olmasaydı Twitter Hacklenmezdi!”

  • New York Magazine’den Josh Barro, Twitter’daki son büyük Bitcoin aldatmacası hakkında yorum yaparken Bitcoin karşıtı görüşlerini tweetledi. Vitalik Buterin, Barro’ya yanıt verdi.

New York Dergisi’nde köşe yazarı Josh Barro, çok sayıda yüksek profilli Twitter hesabı hacklendikten ve büyük bir Bitcoin aldatmacasına bağlandıktan sonra kriptoyla ilgili olumsuz görüşlerini paylaşmak için Twitter’a gitti.

Barro, amiral gemisi kripto para birimine eleştiriler bırakarak Bitcoin antagonistlerinin kampına katıldı.

“Kripto Sosyal Olarak Zararlıdır”

Josh Barro doğrudan büyük Twitter saldırısına değinmedi, ancak davayı tweet’inde açıkça anlattı.

İşletme gazetecisi, birinin VIP Twitter sayfalarını hacklediği ve kripto yasa tarafından resmi olarak yasaklanmış olsaydı Bitcoin’i dolandırıcılık için kullandıkları konusunda endişelenmek zorunda olmayacağını belirtti.

“Kripto para birimi yasa dışı olsaydı, bu tür şeyler için endişelenmemize gerek kalmazdı.”

Daha sonra, kripto paraların topluma herhangi bir fayda sağlamadığını ve birkaç durumda zarar verdiğini belirterek, Bitcoin karşıtı tiradına devam etti – görünüşe göre, karanlık web (darkweb) üzerindeki kullanımına, anonim doğasına ve kripto hatiplerinin alıntı yapmayı sevdiği diğer yönlere atıfta bulundu.

“Şaka yapmıyorum. Kripto’nun sosyal olarak yararlı kullanımları ve sosyal olarak zararlı kullanımları var. Neden izin veriliyor?”

En İyi Kripto Topluluğu Üyeleri Yanıtladı

Barro’nun takipçileri arasındaki kripto sevenler derhal kripto lehine argümanlar öne sürmeye başladılar, bazıları kripto para birimlerini otomobillerle karşılaştırdı, kötü aktörlerin bunları kullanmasına rağmen yasaklamanın saçma olacağını ima etti.

Morgan Creek Digital ve Blockstream CEO’su Anthony Pompliano da yorumda bulundu. Vitalik Buterin de onlara katıldı. Buterin, Twitter ademi merkeziyetçi bir protokol üzerinde çalışıyor olsaydı, hack’in gerçekleşmeyeceğine dikkat çekti.

“İronik bir şekilde, eğer Twitter’ın kendisi merkezi olmayan bir kripto protokolü olsaydı, dünün sorunu olmazdı.”

Vitalik Buterin

Max Keizer, Barro’yu Şovuna Davet Ediyor

Max Keizer, Josh Barro’yu Bitcoin‘e karşı argümanlarını küresel toplulukla paylaşması için “Keizer Raporu”na davet etti.

Keizer, kripto karşıtı kampın çok az temsilcisinin gelip görüşlerini herkese açık olarak paylaşma davetlerini kabul ettiğini söyledi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu