LINK 14,75$'lık Yeni ATH'ye Ulaştı - BTC MAGAZİN

LINK 14,75$’lık Yeni ATH’ye Ulaştı

  • LINK, yeni bir ATH’ye ulaşırken 14,75$’a yükseldi; Bu arada Staked, daha merkezi olmayan ve güvenli hale getirmek için Chainlink’te bir oracle node operatörü olarak devreye girdi.

CoinMarketCap verilerine göre, beşinci sıradaki LINK, son yirmi dört saatte yüzde 17,56 yükseldikten sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 14,75 dolara ulaştı.

Bu olurken, Chainlink, Staked kripto finans şirketinin oracle nodelerinden birini yönetmesini kabul etti.

LINK, Büyük Bir Artış Gösterdi: 15,17$

Chainlink son zamanlarda hızlı bir şekilde yükseliyor. 5 Temmuz’da hala 5 doların altında işlem görüyordu; ancak bir hafta sonra LINK zaten 8,25 dolara ulaştı.

8 Ağustos’tan bu yana, LINK, 9.97 dolar seviyesinden coin başına 14.75 dolara yükseldi. Basın zamanında, LINK 15.17 dolardan el değiştiriyor.

Ayrıca LINK, CoinMarketCap’te ilk 5. sırada yer aldı.

Staked, Bir Oracle Nodesini Çalıştırmak İçin Chainlink’e Katılıyor

Staked, kurumsal yatırımcılara kriptolarını stake etme ve borç verme yoluyla, yüzde 5-100 oranında, birleştirerek hizmet veriyor. Oracle nodelerinden biri olmak ve Chainlink’in ağına daha fazla ademi merkeziyetçilik ve güvenlik sağlamak için Chainlink’e katıldı.

Node zaten Staked üzerinde çalışıyor. 25’ten fazla Ethereum tabanlı DeFi uygulamasına veri beslemeleri sağlıyor.

Chainlink ile olan bu işbirliğinin yanı sıra Staked, PoS tabanlı kripto paralar için doğrulama nodeleri de çalıştırıyor ve kripto varlıklarının sahiplerine yıllık ayni para birimi getirisi sağlayan borç verme seçenekleri sunuyor.

Staked’in yatırımcıları arasında Coinbase, Pantera Capital ve Winklevoss Capital gibi kripto devleri var.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu