Menapay Token Satışı İçin Son Gün !

Orta Doğu’nun Blockchain tabanlı ilk ödeme platformu MenaPay, gelirinin %75’ini aylık olarak token sahipleri ile paylaşacağı MenaPay Token için IEO sürecinde son 1 güne girdi. MPAY, Initial Exchange Offering yöntemiyle menapay.io adresinde listelenen kripto para borsaları üzerinden 15 Mayıs Çarşamba gününe kadar satın alınabiliyor. Bu süreçte “erken yatırımcı” olarak MenaPay Tokene sahip olan kullanıcılar, %20 bonus token kazanma hakkına sahip oluyor.

Blockchain dünyasında yenilikçi bir kitle fonlama yöntemi olarak tercih edilen Initial Exchange Offering çerçevesinde MenaPay hizmet tokeni olarak çıkardığı dijital para birimini belirli kripto para borsaları üzerinden satarak Orta Doğu, Avrupa, ABD ve Asya Pasifik gibi bölgelerde geniş bir kitleye ulaştı. 15 Mayıs’ta tamamlanacak olan IEO süreci sonrasında 1 Haziran itibarıyla MenaPay Tokeni önde gelen 12 kripto para borsasında işleme açılacak.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   DECENT, Güney Doğu Asya'daki Oyuncuları ve Geliştiricileri Bağlamak İçin ALAX Store'u Resmen Açtı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu