Mike Novogratz 20.000 Dolarlık Bitcoin Fiyat Tahminini Yeniledi - BTC MAGAZİN

Mike Novogratz 20.000 Dolarlık Bitcoin Fiyat Tahminini Yeniledi

  • Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin’in yakında 10.000 dolar olmazsa ‘şaşıracağını’ söyledi.

CNBC’nin Kelly Evans ile yaptığı son röportaj sırasında, Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, bir kez daha Bitcoin’in fiyatının, kırılması zor 10.000 dolar seviyesini çıkardıktan sonra 20.000 dolara ulaşacağını tahmin etti.

“Yakında 10.000 dolar olmazsa beni şaşırtacak. Bundan sonra 14.000 dolar ve 20.000 dolar göreceksiniz.”

Riskten korunma fonu emektarı, bunun ödeme para birimi olarak kullanılmasını beklemediğini iddia ediyor.

“Devasa mali teşvik ile Fed finansmanı arasında bu kutsal ittifak var.”

Dijital Yarış Isınıyor

Novogratz, Çin’in Japonya, Güney Kore ve Hong Kong ile birlikte Güney Asya fiat para birimleri tarafından desteklenen bölgesel bir kripto para birimi başlatma çabalarını hatırlattı.

Bu nedenle, ABD’yi bu ilerlemenin gerisinde kalmaya ve ABD Doları’nın tokenleştirilmiş versiyonu üzerinde çalışmaya teşvik ediyor.

Venmo ve dijital dolar arasındaki farkı açıklarken, ikincisinin merkezi olmayan bir sistemi temsil edeceğini belirtiyor.

Btcmagazin tarafından daha önce bildirildiği gibi, hem Venmo hem de PayPal’ın 365 milyon kullanıcısının üçüncü çeyrekte kripto para birimi alıp satmasına izin verilmesi bekleniyor.

Bu arada, Novogratz’un da belirttiği gibi, Facebook da yıl sonuna kadar Libra’yı başlatmak için yarışıyor.

‘Kripto Mom’ SEC’in Yönetiminde Olabilir

Yakın zamanda Başkan Donald Trump tarafından New York’un Güney Bölgesi için bir sonraki ABD Avukatı olarak aday gösterilen SEC Başkanı Jay Clayton’un ayrılmasından bahseden Novogratz, kripto para endüstrisinin ‘biraz daha meşgul’ ve ileriye dönük görünen birine ihtiyacı olduğunu söylüyor.

Novogratz, ‘Kripto Mom’ Hester Peirce’in Clayton’ın işi için ‘büyük bir seçim’ olabileceğini ileri sürüyor. Şu anda 2025 yılına kadar SEC komisyon üyesi olarak kalması bekleniyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu