NFL Efsanesi Tom Brady, Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin ile Tanışmak İstiyor

Eski Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady, son tweetine göre Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ile tanışmak istiyor. Brady, Buterin’in “büyük bir hayranı” olduğunu itiraf etti.

Son zamanlarda aniden emekliliğe ayrılmasıyla dünyayı şok eden yıldız futbolcu, kripto para sektörüne yaptığı katkılardan dolayı Buterin’e teşekkür etti.

Brady, Ethereum kurucu ortağı Buterin olmadan, NFT startup’ı olan Autograph’ı yaratmanın imkansız olacağını belirtti.

Naber Vitalik! Beni tanımıyor olabilirsin ama sadece senin büyük bir hayranın olduğumu söylemek istedim. Kripto dünyasında inşa ettiğiniz her şey için teşekkür ederim, aksi halde Autograph mümkün olmazdı. Umarım bir gün seninle tanışırız.

Brady’nin övgü dolu sözleri, Buterin’in paylaştığı bir tweet’e yanıt olarak geldi. Buterin, Time dergisinin kapağında yer almasını eleştiren birkaç hakaret edici tweetin ekran görüntülerini yayınladı.

Bazı Twitter kullanıcıları Buterin ve Brady arasında gülünç karşılaştırmalar yaptı. Bir kullanıcı Buterin’i, popüler futbolcunun “distopik” versiyonuna benzetti. Diğer bir çok yorumda da Brady’nin adı geçiyordu.

Buterin yarı şakayla, efsanevi futbolcunun muazzam popülaritesine rağmen Brady’nin kim olduğu hakkında hiçbir fikri olmadığını belirtti ve futbolcuyu “Görevimiz Tehlike” oyuncusu Tom Cruise ile karıştırdı.

”Tom Brady’nin kim olduğunu bile bilmiyordum, çevremdeki insanlara sormak zorunda kaldım. En iyi tahminim, ‘Görevimiz Tehlike’ aktörü olduğuydu.

Vitalik Buterin

Brady’nin tweet’i anında viral oldu ve yazım anında neredeyse 70.000′ yakın beğeni aldı. Buterin, futbolcuya “nazik desteği” için teşekkür etti.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum (ETH) Fiyatı 195$'a Ulaşabilir, İşte Sebebi

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu