Novogratz’a Göre Şimdi Bitcoin’in Zamanı

  • Mike Novogratz, önde gelen kriptonun, koronavirüs gibi kriz zamanlarında mükemmel bir yatırım olduğuna inanıyor.
  • Bir röportajda konuşan Galaxy Digital’in CEO’su, bunun bitcoin zamanı olduğunu söyledi.

Popüler inanışın aksine Mike Novogratz, önde gelen kripto para biriminin, koronavirüs gibi kriz zamanlarında mükemmel bir yatırım olduğuna inanıyor. Galaxy Digital’in tanınmış iş adamı ve CEO’su Bloomberg ile yaptığı bir röportajda konuştu, bunun bitcoin zamanı olduğunu söyledi.

Önde gelen kripto paralarının zayıf performansından bahsederken, Novogratz, bitcoin’in 11 yıllık bir deney olduğunu ve dünya pazarında sadece makro silah olarak adlandırılan bir katılaşmaya başladığını vurguluyor. Geçtiğimiz iki yıl, dijital varlıkların geleneksel yatırım araçlarına kıyasla sunduğu çok sayıda avantaj sayesinde bazı Fiat para birimlerine dayattığını gördü.

Mike, yüksek alım yapan federal rezervin geçmişte görülen herhangi bir şey gibi paradan-paraya neden olacağını vurgulamaya devam etti.

Ayrıca, maksimum arzları olduğu için bunun kripto para biriminde asla olmayacağını da vurguladı. Bitcoin’in özellikle 21 milyonluk tedarik limiti vardır ve ne olursa olsun manipüle edilemez.

Şu anda dünyadaki tüm kaos ve belirsizliğe rağmen, Novogratz hala bunun kripto para birimi ve özellikle bitcoin için en iyi yıl olacağından emin.

Bunun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın