Blockchain Firması Ternio BlockCard’da Ödül Programını Tanıttı

ABD merkezli blockchain firması Ternio, BlockCard banka kartında bir ödül programı başlattı.

Hemen geçerli olmak üzere, BlockCard kullanıcıları kart kullanılarak yapılan tüm satıcı alımlarında kripto para birimi olarak %6,38 nakit geri kazanacak.

Şirket kazanılan ödüllere sınır koymadı. Ternio, işlemin değerinden bağımsız olarak müşterilerin tüm satıcı alımlarında %6,38 geri kazanacağını söyledi.

Tüm yeni ve mevcut BlockCard’ları, küresel olarak 53 milyondan fazla satıcıda BlockCard’da anında kullanılabilecek ödül puanlarını kazanmaya uygun olacak.

Benzin, bakkaliye, cep telefonu faturaları ve diğerleri gibi tüm satış noktası satın alımları, herhangi bir sınırlama olmaksızın bu ödüllere hak kazanmaktadır.

Ödüller her ay otomatik olarak BlockCard hesabına eklenecek.

Ternio kurucu ortağı Ian Kane şunları söyledi:

“Ternio’da, ekosistemimiz için değer yaratırken her zaman kripto para biriminde neyin mümkün olduğu fikrini devam ettirmek istiyoruz.”

“Bu ödül programı kesinlikle kripto topluluğundaki bazı kaşları kaldıracak ve kripto para biriminin yan hatlardaki insanlarca toplu olarak kabul edilmesine yönelik başka bir adım.”

BlockCard, anında sanal kart düzenleme, %90 oran indirimleri ve Apple, Google ve Samsung Pay ile uyumluluk gibi benzersiz işlevlere sahip.

Bu gelişme, insanların kripto paraya olan ilgisini artıracak gibi gözüküyor. Bu ve daha fazla kripto para güncellemeleri için bizi takipte kalın!

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın