Peter Schiff Bitcoin Tartışmasını Bir Kez Daha Ateşledi - BTC MAGAZİN

Peter Schiff Bitcoin Tartışmasını Bir Kez Daha Ateşledi

  • Şu anda dünyanın her yerinde ve kripto alanında yaşanan belirsizlik nedeniyle, birçok kripto nefretçisi kripto varlık sınıfını eleştiriyle tokatlıyor.
  • Bitcoin’in bir tarafta hayranları, diğer tarafta negatif bir kitlesi olduğu iyi bilindiği için bu olağan dışı değil…
  • Koronavirüs ile, bu tür eleştirileri yoğunlaştıran ve finans alanındaki birçok insanın kriptonun gerçek içsel değere sahip olup olmadığı konusundaki tartışmayı yeniden ateşlemesine yol açan birçok faktör var.

Dünyanın önde gelen kripto para biriminden birçok nefret eden kişi var. Şu anda dünyada ve özellikle kripto alanında devam eden belirsizlik ve oynaklık nedeniyle, bu kripto nefretçileri, çoğu varlık sınıfını eleştirilerle tokatlıyor. Bitcoin‘in bir tarafta hayranları, diğer tarafta negatif bir kitlesi olduğu iyi bilindiği için bu olağan dışı değil…

Koronavirüs patlamasının dünya çapında endişe verici bir hızla yayılmasıyla, bu tür eleştirileri yoğunlaştıran, finans ve ekonomik alandaki birçok insanın kriptonun gerçek içsel değere sahip olup olmadığı konusundaki tartışmayı yeniden canlandırmasına izin veren birçok faktör var.

Bilinen bitcoin ve kripto muhaliflerinden Peter Schiff, bitcoin fiyatında yükselmeye yol açabilecek birçok faktöre dikkat çektiği için Twitter’a bir kez daha konu hakkında görüşlerini bildirdi.

Bu hafta başında sosyal medyada yazan Peter, bitcoin takipçilerine merakla beklenen bitcoin rallisi bir kez daha başlayacak mı diye sordu.

Peter’ın retorik sorusu, topluluğun birçok üyesinden bazı büyük yanıtlar aldı. BTC sahiplerinin fiyat-performansına objektif ve öznel olarak bakmaları hakkında yorum bıraktı. Aşağıdaki tweet’i görebilirsiniz:

Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu