Peter Schiff COVID-19 Ortasında ABD'ye Yönelik En Büyük Tehdidi Belirledi - BTC MAGAZİN

Peter Schiff COVID-19 Ortasında ABD’ye Yönelik En Büyük Tehdidi Belirledi

Amerikalı bir özgürlükçü, borsacı, mali yorumcu ve Euro Pacific Capital Inc. broker bayisinin CEO’su Peter Schiff, ABD makamlarına öfke dolu bir tweet attı.

Sağlığa ve özgürlüğe yönelik tehditler

Bay Schiff ABD’nin bir savaşta olduğunu itiraf etti. Dahası, aynı anda birçok cephede farklı düşmanlarla savaşıyor.

Tecrübeli broker, Federal Hükümet ve Federal Rezerv politikasının temel Amerikan değerlerini, yani özgürlük ve refahı tehlikeye attığından emin. Vatandaşlar ve hükümet organları arasındaki bu mücadele, bu ‘savaşı’ bir ‘devrime’ dönüştürebilir.

Devam eden COVID-19 kaynaklı krizin Amerikan ekonomisine ciddi zarar verdiğini belirtmek gerekir. Koronavirüs salgını başladığından beri 10 milyondan fazla ABD vatandaşı işsizlik ödeneği için başvuruda bulundu.

Bitcoin (BTC) Bu Problemleri Çözebilir mi?

Bay Schiff’in güçlü Bitcoin karşıtı söyleminden haberdar olan Twitter takipçilerinin çoğu, fiat ABD Doları’nın yaklaşan enflasyonundan önce bu fikrini değiştirmesini önerdi.

Peter Schiff, Bitcoin’e (BTC) karşı eksantrik tiradlarıyla tanınmaktadır. Bu krizde bile alay etmeyi bırakmadı. Son zamanlarda, başka bir yerel tabana dokunduktan sonra toplanamayan tek varlığın Bitcoin’in (BTC) olduğunu belirtti.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu