PolkaWar (PWAR) Nedir? PWAR Coin Geleceği ve Yorum 2022

PolkaWar (PWAR) Nedir?

PolkaWar, NFT ve rekabetçi oyun özelliklerini birleştiren merkezi olmayan bir zincirler arası dövüş oyunudur. PWar, oyuncuların karakterlerini donatmaları, geliştirmeleri ve savaşmaları için dinamik bir savaş dünyası yaratır. PWAR Coin, platform kullanıcıları tarafından oyun içinde NFT alıp satmak, kiralama ücreti ödemek ve ödüller kazanmak için kullanılan bir BEP20 tokenidir.

Oyunda, kullanıcının karakterini donatması ve geliştirmesi için farklı türde silahlar ve ekipmanlar bulunacak. Sonuç olarak, daha fazla kişiselleştirme sunar ve son derece benzersiz ve etkileşimli bir oyun oynamaya olanak tanır. Başlangıçta düşük ücretleri ve hızlı işlem süreleri nedeniyle Binance Smart Chain’de (BSC) piyasaya sürülmesine rağmen, gelecekte Polkadot ve diğer blok zincirlerine sunulacak.

PWar, Warrior, Archer ve Wizard olmak üzere 3 tip karaktere sahip olacak şekilde geliştirilmiştir. Oyundaki silah sistemleri kılıç, büyük bıçak, yay ve ok, silah, tessen, asa, büyülü vazo olarak sıralanmıştır. Donanım sistemi, zırh, kask, kanat, montaj gibi paylaşılan oyunda seçilen karakterleri geliştirmek için seçilebilir.

PolkaWar Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Farklı kültürlerden ve birden fazla uzmanlık alanından gelen anonim bir ekip tarafından oluşturuldu
 • Yayınlanma Yılı: 07.03.2021
 • Blok ZinciriBinance Smart Chain
 • Toplam Arzı: 86,322,168
 • Dolaşımdaki Arzı: 27,072,168
 • Piyasa Değeri: ₺ 45.491.419,06
 • En Düşük Fiyat: ₺ 0,62
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 1.20
 • Proje Amacı: PWAR Coin, platform kullanıcıları tarafından oyunda NFT alıp satmak, kiralama ücreti ödemek ve ödüller kazanması için oluşturulan bir platformdur.

Avantajları Neler?

PolkaWar Token’ın (PWAR) avantajların şu şekilde sıralanabilir:

 • Oyuncuların katılmak isteyeceği efsanevi, sürükleyici ve son derece rekabetçi dinamik bir dünya sunar.
 • PWAR token’larının mülkiyeti, oyun içi NFT satın alımları ve oyun içi başarı için teşvik ödülleri gibi özelliklerle teşvik edilir.
 • Toplam PWAR arzını 100 milyon birim ile sınırlamak, token’a deflasyonist bir karakter verir.

Dezavantajları Neler?

PolkaWar (PWAR) Coin’in dezavantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • PWAR Coin’in fiyat hareketi, yatırımcıları satın alma kararlarına şüpheyle yaklaştırabilir.
 • PWar, benzer amaçlarla geliştirilen popüler projelerle rekabet etmek zorundadır.
 • PWAR Coin’i korumak için bir donanım cüzdanı kullanmak gerekebilir.

PolkaWar Platformu Hangi Bileşenleri İçerir?

PolkaWar Realm: NFT tabanlı rekabetçi dövüş oyunu, oyuncuların rekabet edebilecekleri dinamik bir dünya yaratır. Farklı karakterler, ekipman ve silahlar sunacak. Ayrıca benzersiz bir oyun deneyimi sağlamak için seviye atlama mekaniği ve rastgeleliği ayarlayın. İki oyun modu mevcut olacak: bireysel ve arena.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dijital Devrimin Yeni Durağı: Tokenler

PolkaWar NFT Marketplace: Bu, NFT tarafından temsil edilen ve kullanıcıların takas edebileceği oyun içi öğeler ve ekipmanlar için bir pazar yeridir. Bu, oyuncuların yükseltilmiş öğelerini satarak saatlerce oyundan para kazanmalarını sağlayacaktır. Kullanıcılar ayrıca pazardan ekipmanlarını kiralayarak ve faaliyetlerden düşen parçaları toplayarak para kazanabilirler.

PolkaWar Logistics: Bir NFT dönüştürme ve teslimat hizmeti sunan PWar Logistics, oyuncuların gerçek dünya kopyaları için NFT kullanmalarına izin verecek ve bu kopyalar daha sonra dünyadaki herhangi bir adrese gönderilecek. Bu, büyüyen NFT alt etki alanı için son derece kullanışlı yeni bir işlevsellik vaat ediyor.

PolkaWar (PWAR) Coin Yorum

PWar’ın gelecekteki yorumu hakkında daha fazla yorum yapılabilir. Kripto dünyasındaki gelişmeler ülkemizde ve kripto camiasında her an farklı yorumlara yol açabilmektedir.

Rekabetin şiddetli olduğu PWar oyununda, rekabette öne çıkmak isteyen oyuncuların oyun içinde NFT satın alabilmek için daha fazla PWAR tokeni satın almaları gerekiyor.

Görevleri ilerletmeye ve tamamlamaya ek olarak, seçtiğiniz savaşçı, okçu ve büyücü ile rakibinize üstünlük sağlamak, PWAR token’larının kullanımına bağlıdır. Oyunun rekabetçi doğası ve sürükleyici doğası nedeniyle uzmanlar PolkaWar ekosistemini yakından takip ediyor.

PolkaWar (PWAR) Coin Geleceği

Oyuncuların rekabet edebilecekleri dinamik bir dünya yaratan PWar’ın geliştiricileri, bu dünyada güçlü olmanın anahtarını PWAR Coin’e vermişler. Kullanıcılara sunulan PWar Realm, PolkaWar NFT Marketplace ve PolkaWar Logistics gibi bileşenlerle PWAR Coins’in ağ tercihini ve kullanımını artırıyor.

PWar’ın oyuncular tarafından keşfedilmesiyle ağın büyüyeceğine inanan analistler, projenin geleceğine dair olumlu bir görüş ifade ediyor. Bu sadece bir tahmin kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini incelemelisiniz.

PWAR Nereden ve Nasıl Alınır?

PWAR’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu