Ripple 74.6 Milyon XRP Taşıdı

  • Ripple, yine milyonları taşırken görüldü — 74,6 milyon XRP; Whale Alert, bu miktarın üçte birinin OTC dağıtım cüzdanına aktarıldığını belirtiyor.

Ripple tekrar milyonları taşırken görüldü – 74.6 milyon XRP; Whale Alert, bu miktarın üçte birinin OTC dağıtım cüzdanına aktarıldığını belirtti.

Whale Alert, bu XRP zulalarından birinin Ripple tarafından OTC dağıtım cüzdanına taşındığını belirtti.

Blockchain Devi Ripple Tarafından Taşınan 74,6 Milyon XRP

XRPL Monitor ve Whale Alert tarafından yayınlanan tweetlere göre, blockchain devi Ripple, toplamda 74,6 milyona ulaşan üç parça XRP’yi taşıdı.

Whale Alert tarafından detaylandırıldığı üzere Ripple’ın OTC dağıtım cüzdanına 25 milyonun biraz üzerinde XRP gönderildi.

Ripple, aralarında imzalanan ortaklık anlaşmalarının bir parçası olarak finansal kurumlara düzenli XRP dağıtımları yapıyor.

Kripto ticaret devi Binance’in de 51,5 milyon XRP taşıdığı büyük bir işlem tespit edildi.

Chris Larsen, Neredeyse 500 Milyon XRP Taşıyor

Birkaç gün önce Whale Alert, Ripple’ın eski CEO’su Chris Larsen’in kayıtsız bir cüzdana 499.999.979 XRP taşıdığı devasa boyutta bir işlemi takip etti.

Bithomp web sitesinden alınan veriler, fonların Ripple’ın Lüksemburg’daki ODL koridoru olan Bitstamp borsasına yönlendirildiğini gösterdi.

Bununla birlikte Larsen, yarım milyar XRP’nin (Ripple’ın her ayın ilk gününde emanet kasasından çıkardığının yarısı) aslında New York Digital Investments Group’a (NYDIG) gönderildiğini açıklamıştı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın