Ripple, Havale Çözümleri İçin Singapur’da Yeşil Işık Yaktı

  • Daha fazla müşteri ve daha hızlı ödemeleri desteklemek için çözümlerden yararlandığından, Ripple ile ilgili ödeme çözümleri son zamanlarda cazibe kazanıyor.
  • Bu tür havale çözümleri, ABD’deki Kongreden, Singapur’un para otoritesi gibi geleneksel bankacılık kurumlarıyla çalışmalarını dikkate alarak tanındığı kabul gördü.

Daha fazla müşteri ve uluslararası ölçekte daha hızlı ödemeleri güçlendirmek için çözümlerden yararlandığından, Ripple ile ilgili ödeme çözümleri son zamanlarda cazibe kazanıyor. Bu tür havale çözümleri Amerika Birleşik Devletleri Kongresi’nden, Singapur ve Amerika Bankası’nın para otoritesi gibi geleneksel bankacılık kurumları ile çalışmalarını dikkate alarak kabul görmüştür.

SBI Ripple Asya Baş Teknik Sorumlusu’na göre, San Francisco merkezli şirketin ülkede lisanssız çalışmasına izin verildi, çünkü havale çözümleri söz konusu olduğunda işleri daha kolay ve daha hızlı hale getirecekler.

Kripto para yasası, Singapur tarafından bu yılın başlarında Ocak ayında kabul edildi ve şimdi ödeme hizmetleri yasası olarak biliniyor.

Diğer kripto şirketlerinin yanı sıra, Ripple’da bu yılın başından beri bu yasadan muaf tutulan az sayıdaki şirketlerden biridir.

Bu haftanın başlarında teknik direktör, etkili havale çözümlerinin ülkede lisanssız çalışmasına izin verildiğini tweetledi.

Bu şirket için büyük bir adım olsa da, Ripple’ın XRP tokeni, bu yılın ilk çeyreğinde sektördeki en kötü performans gösteren kripto para birimlerinden biriydi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın