Ripple Yüklü Miktarda XRP Hareket Ettirdi - BTC MAGAZİN

Ripple Yüklü Miktarda XRP Hareket Ettirdi

  • Ripple, OTC dağıtım cüzdanından 42 milyon XRP’yi kaydırdı ve Binance’den 40,6 milyon XRP aldı. Coinbase Pro ve Bitstamp da büyük XRP miktarlarında işlem yaptı.

Whale Alert ve XRPL Monitor kripto izleme botları, DLT devi Ripple, ODL koridoru Bitstamp, Binance ve Coinbase Pro tarafından yapılan son işlemleri kamuoyuna sundu.

Ripple, OTC dağıtım cüzdanından 42 milyon XRP aktardı ve daha sonra aynı cüzdandan biraz daha büyük bir miktar Ripple’ın adresine geri gönderildi.

Ripple, XRP’yi OTC Cüzdanına Kaydırmaya Devam Ediyor

Whale Alert son tweetinde, DLT devi Ripple’ın OTC dağıtım cüzdanından 42 milyon XRP’yi kaydırdığını paylaştı. Kriptodaki bu miktar 10.146.469 dolar tutarındadır.

Whale Alert, fonların bilinmeyen bir kripto adresine gönderildiğini belirtti. Ancak analitik sitesi Bithomp’tan gelen veriler, finans kurumlarıyla çalışan bir gözetim hizmeti olan BitGo cüzdanına taşındığını söylüyor.

Uzmanlar, Ripple’ın XRP’yi, şirketin operasyonel giderlerini karşılamak veya XRP’yi müşterilerine ve ortaklarına göndermek için OTC dağıtım adresine taşıdığına inanıyor.

Basın zamanında, başka bir işlem yapıldı ve 45 milyon XRP işlemi gerçekleştirildi ve bu parayı bir Ripple OTC dağıtım cüzdanından bir Ripple adresine gönderdi. Bu 10.887.609 dolara denk geliyor.

Binance XRP’yi Tekrar Ripple’a Aktardı

XRPL Monitor ayrıca Binance ticaret devinin Ripple’a büyük bir XRP işlemi yaptığını belirten bir tweet yayınladı. Ripple’ın blockchain adresine toplam 15,675,691 XRP gönderildi.

Daha sonra Ripple’ın “Funding Wallet 1″e 25 milyon XRP taşıyan başka bir transfer geldi.

Topluluktaki bazı kişiler, Ripple’dan XRP aldıktan sonra (kripto paranın likiditesini yüksek seviyelerde tutmak için) Binance’in “gereksiz/fazlalık olan XRP”leri DLT devi Ripple’a döndürdüğüne inanıyor.

Bunun dışında, 8 milyon XRP, Coinbase Pro devi tarafından kaydırıldı ve aynı miktar Ripple’ın Avrupa’daki ODL koridoru Bitstamp tarafından aynı platforma akratırıldı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu