Bitfinex, Uniswap (UNI) Marjin Ticaretini Başlattı - BTC MAGAZİN

Bitfinex, Uniswap (UNI) Marjin Ticaretini Başlattı

  • Bitfinex, son UNI listelemesinden sonra Uniswap tokenini marjin ticaret listesine eklendiğini duyurdu.

Üst düzey kripto ticaret platformu Bitfinex, bugün, merkezi olmayan borsa Uniswap’ın ERC20 tabanlı UNI tokeni ile marjin ticareti başlattığını tweetledi.

Bu, UNI’nin Bitfinex tarafından listelenmesinin hemen ardından geldi.

Borsada son zamanlarda listelenen diğer büyük tokenler arasında LINK ve ADA var.

Bitfinex, UNI Marjin Ticaretini Başlatıyor

Yakın zamanda yayınlanan bir blog gönderisinde Bitfinex, UNI’nin USD ve USDT’ye karşı işlem yaptığı çiftlerin platformdaki marjin ticareti varlıkları listesine eklendiğini belirtti.

Bitfinex, UNI çiftleri için maksimum 3,3x kaldıraç ve yüzde 15’e eşit bir sürdürme teminatı ile yüzde 30’luk bir başlangıç ​​likiditesi sunuyor.

Tüccarlar artık kaldıraçlarını artırmak ve potansiyel olarak daha büyük karlar elde etmek ve elbette bu durumda yüksek risk alarak, ekstra fon ödünç alabilir.

Uniswap, DeFi’deki Lider Statüsünü Kurtarıyor

Son zamanlarda, Btcmagazin, Uniswap protokolünün önemli bir dönüm noktasına ulaştığını ve içinde kilitli toplam 1,47 milyar dolar olduğunu bildirdi. Böylece, Uniswap, Aave’de kilitlenen değer hacmini aştı: Aave’de kilitnen miktar ise 1,37 milyar dolardır.

Uniswap tarafından kısa süre önce yerel token olan UNI’nin piyasaya sürülmesi, ETH madenci ücretlerinin yeni zirvelere yükselmesini sağladı ve bu durum kripto topluluğunda daha fazla öfke ve eleştiri uyandırdı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu