Ripple, Houbi ve Coinbase 128 Milyon XRP Transferi Gerçekleştirdiler

Whale Alert tarafından sağlanan verilere göre, geçtiğimiz 20 saat içinde Ripple, Coinbase, Houbi, PDAX ve diğer birkaç borsa, 171,659,138 dolar değerinde 127,9 milyon XRP transferi gerçekleştirdiler.

Ripple, 9.230.200 XRP’yi RL18-VN cüzdanından Huobi borsasına kaydırdı. Büyük ABD merkezli kripto borsası, Coinbase 61,999,980 XRP taşıdı.

Filipinler merkezli borsa PDAX, her biri 12 milyon ve 36 milyon XRP olmak üzere iki işlem gerçekleştirdi.

Bununla birlikte, PDAX-XRP aktarımlarının Ripple’ın ODL koridorlarıyla bir ilgisi olup olmadığını gösteren hiçbir veri yok.

Ripple, Houbi ve Coinbase 128 Milyon XRP Transferi Gerçekleştirdiler 2

Hindistan, Ripple’ın mevcut bankacılık sistemini bozabileceğinden korkuyor

Ernst & Young’ın Hintli düzenleyici CCI için oluşturduğu yakın tarihli bir raporda, Ripple gibi modern blockchain platformlarının geleneksel bankacılık sistemiyle yoğun bir rekabete başlayabileceği görüşü paylaşıldı.

Bunun nedeni, Ripple’ın dünya çapında para transferi için daha hızlı ve daha ucuz bir yol sunması ve Ripple tarafından yapılan işlemlerin şeffaf olması.

Rapora göre, geleneksel şirketler ile blockchain tabanlı şirketler arasındaki ödemeler alanındaki rekabet çoktan başladı.

Rapor, blockchain şirketlerinin sağlık, sigorta, bankacılık, emlak ve daha fazlası gibi geleneksel alanların tümüne rekabetçi baskı oluşturmasını bekliyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple 191.1 Milyon XRP Taşıdı, Yarısı OTC Dağıtım Cüzdanına Gidiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu