Ripple İle YouTube Anlaşmasına XRP Tepki Vermedi - BTC MAGAZİN

Ripple İle YouTube Anlaşmasına XRP Tepki Vermedi

  • Ripple ile yasal bir anlaşma sonucunda, YouTube, XRP hediye dolandırıcılıklarını önlemek için çalışacak.
  • Çözüm, habersiz kripto meraklılarına fayda sağlayacak olsa da, XRP’nin fiyatı üzerinde çok az etkisi oldu.
  • XRP, fiyatının bir sonraki adımda nereye gideceğine dair net bir yol sağlamadan konsolide etmeye devam ediyor. 

Ripple, YouTube ile yasal bir anlaşmazlığı çözdü, ancak haberler birçok yatırımcının beklediği tepkiyi yaratamadı. 

Ripple’ın YouTube ile Hukuki Anlaşmazlığı Bitti

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 9 Mart’ta firmasının dolandırıcılık faaliyetleri nedeniyle YouTube ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

2020’de Garlinghouse, video paylaşım platformunun dolandırıcıların XRP Giveaway dolandırıcılığı yapmasına izin verdiğini iddia eden bir dava açtı. Yeni çözümün Ripple ve YouTube’un “bu dolandırıcılıkları önlemek, tespit etmek ve ortadan kaldırmak” için birlikte çalışmasına izin vereceğini söyleniyor.

YouTube’da bu dolandırıcılıkların neden olduğu maddi zarar bilinmemekte. Bununla birlikte, XRP’nin fiyatı önemli ölçüde etkilenmediği için dolandırıcılıkların son derece önemli olmadığı görülüyor.

XRP’nin Fiyat Konsolidasyonları

XRP fiyatları, daha sonra nereye gideceğine dair herhangi bir gösterge olmadan dar bir aralıkta konsolide olmaya devam ediyor. 

XRP’nin 12 saatlik grafiğine bakıldığında, 50 on iki saatlik hareketli ortalamanın 23 Şubat’tan beri sert bir direnç gibi davrandığını gösteriyor. Bu arada, 200 on iki saatlik hareketli ortalama güçlü bir destek görevi görüyor ve bu kripto para biriminin dik bir düzeltmeyi engellemesini sağlıyor. 

Bu yön eksikliği göz önüne alındığında, bu eğilimi takip eden göstergeler arasındaki alan makul bir ticaretsiz bölge olarak kabul edilebilir. XRP’nin bir sonraki adımda nereye gideceğini yalnızca bu kritik engellerden herhangi birinin üstüne veya altına yakın bir mum çubuğu belirleyecektir .

Kaynak: TradingView
XRP / USD

Bu altcoinin 0,495 dolarlık direnç seviyesini kesmesine izin veren satın alma baskısındaki bir artış, yatırımcılar arasında FOMO’yu tetikleyecek kadar önemli olabilir. Bu gerçekleşirse, XRP bir sonraki ana faiz alanına 0,653 dolardan yükselebilir. 

Tersine, bu kripto para birimini 0,424 dolarlık destek seviyesinin altına iten aşağı yönlü bir baskı artışı, 0,315 dolara doğru % 26’lık bir düzeltmeye yol açabilir. 

Bu nedenle, herhangi bir ticarete girmeden önce bu destek ve direnç seviyelerine çok dikkat etmek gerekir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Ulan herkesle mi mahkemelik olunur! Bu kadar mı geniş kapsamlı dolandırıcılık olur! Nasıl bir sistem kurdunuz? XLM, XRP aynı şebeke! Ada, Dot, ETH aynı şebeke! Neo, Bitcoin, Atom, Link aynı şebeke! Daha vs vs aynı şebeke….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu