Ethereum Fiyat Tahmini: ETH 1.500 Dolara Düşebilir - BTC MAGAZİN

Ethereum Fiyat Tahmini: ETH 1.500 Dolara Düşebilir

  • Ethereum fiyatı, artan bir genişleyen kama modelinin içinde kalmaya devam ediyor.
  • Dijital varlık, kısa vadede çok fazla satış baskısıyla karşı karşıya.
  • Balinalar geçen hafta çok fazla ETH sattı.

Ethereum, 10 Mart’ta 12 saatlik grafikte 1.877 dolara ulaşan kritik destek seviyesinden önemli bir toparlanma yaşadı. Ancak, zincir içi ölçümler, akıllı sözleşmeler devinin yakında önemli bir düzeltmeyle karşı karşıya kalabileceğini gösteriyor.

Ethereum fiyatı 1.500 $’a düşme riski altında

12 saatlik grafikte TD Sıralı göstergesi, Ethereum fiyatını 1.500 $’da yükselen genişleyen takoz formasyonu düşük trend çizgisine indirebilecek bir satış sinyali sundu.

ETH / USD 12 saatlik grafik

Ek olarak, 100.000 ila 1.000.000 ETH tutan balina sayısı 1 Mart’ta 157’den şu anda 148’e düştü. 

ETH Sahipleri Dağılım tablosu

DeFi protokollerinde kilitlenen Ethereum sayısı da geçtiğimiz hafta 8.88 milyondan 8.68 milyona düştü, ancak borsaların içindeki miktar azalmaya devam ediyor, bu da bir yükseliş faktörü. 

Borsalarda ETH Temini

TD Sıralı göstergesinin sunduğu satış sinyalini geçersiz kılmak için, boğalar ETH’yi 12 saatlik bir mum çubuğu kapanışıyla 1.877 $’ın üzerine çıkarmalıdır. Bu, Ethereum fiyatını 2.300 dolarlık modelin üst trend çizgisine doğru sürükleyecektir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu