Ripple Müşterisi Temenos Pakistan'daki En Hızlı Büyüyen Dijital Banka ile Ortak Oldu - BTC MAGAZİN

Ripple Müşterisi Temenos Pakistan’daki En Hızlı Büyüyen Dijital Banka ile Ortak Oldu

Ripple müşterisi Temenos , şu anda ülkedeki en hızlı büyüyen Pakistan dijital bankası UBL ve Ulusal Veri Danışmanı ile işbirliği yaptığını tweetledi.

Birlikte, mevduattan dijital hizmete kadar UBL için tamamen yeni bir müşteri deneyimi düzeyine sahip bir dijital bankacılık platformu oluşturacak ve uygulayacaklar.

Temenos, UBL’nin bankacılıktaki dijital ayak izini hiper ölçeklendirmesine yardımcı olacak

UBL, Temenos ve National Data Consultant (NdsTech) ile bir işbirliği anlaşması imzaladı. Basın açıklamasına göre, banka Pakistan’da müşterilerine bankacılık alanında yenilikler sunan ilk kurum oldu.

Pakistan’daki ilk İslami Dijital Hesap ile sektörde bir ilk olan “UBL Pay” hizmetini ilk entegre eden şirket oldu. İkincisi, müşterilerin telefonlarını banka kartı olarak kullanmalarına yardımcı olur.

Artık Temenos ve NdcTech’in de desteğiyle UBL, perakende, KOBİ, kurumsal sektör olmak üzere tüm ürünlerini hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda dijitalleştirebilecek.

Temenos’un katkısı, UBL’nin dijital ayak izinin ölçeğini büyük ölçüde artırmasına ve müşterilerine, müşteri deneyiminin tüm döngüsünü iyileştirecek yepyeni bir bankacılık platformu sunmasına yardımcı olmayı amaçlıyor – işe alım, para yatırma, krediler vb. dijital format.

Bu amaca ulaşmak için Temenos, analitik, AI tabanlı puanlama modelleri sağlayan ve kolayca ölçeklenebilen Infinity bulut yerel aracını kullanacak.

Bankalar, müşteri kazanımını genişleterek ve müşterilerin işe alışmaları için gereken süreyi kısaltarak bunu kullanmaktan fayda sağlar.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu