Ripple: Üstün teknoloji sayesinde ağımız katlanarak büyüyor - BTC MAGAZİN

Ripple: Üstün teknoloji sayesinde ağımız katlanarak büyüyor

  • Ripple yöneticisi, müşteri ağlarının haftada %2 oranında büyüdüğünü ortaya koydu.
  • SEC davasına cevaben XRP’nin fiyatı düşük kaldı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan davanın belirsizliği ile kapsanan Ripple, ortaklıklar kurmaya devam ediyor.

Dava, kripto topluluğunu kutuplaştırdı. Bazıları Amerika Birleşik Devletleri’nin bu ülkede yeniliği “boğduğuna” inanıyor.
Bu bağlamda, CW Resources’da Bilgi ve Teknoloji Direktörü Brian Rogalski, Ripple Global Satış Başkan Yardımcısı John Mitchell tarafından paylaşılan bir makaleye yanıt verdi. Rogalski açık düzenlemeler çağrısında bulundu ve “XRP’nin dünya çapında para göndermenin en verimli ve en ucuz yolu olduğunu” belirtti.

Mitchell yanıt verdi :

”Ripple dün, RippleNet üzerinde bir Malezya / Bangladeş ödeme koridoru işletmek için bKash ve Mobile Money arasında bir ortaklık duyurdu. Ortaklık, Bangladeş’teki en önemli bankacılık kurumu tarafından denetlenecek. Japonya’daki düzenleyici ve İngiltere’deki düzenleyici gibi, Bangladeş de XRP konusundaki pozisyonlarını netleştirdi ve yasalarına göre bunu bir güvenlik sorunu olarak görmüyor.”

XRP’nin fiyatı iyileşme göstermiyor

XRP topluluğu, Ripple yöneticisinin yorumuna olumlu yanıt verdi. Birçoğu, ödeme çözümleri şirketi ve XRP’nin, yakın başarısına yol açacak bir ödeme ağı oluşturduğunu düşünüyor. Şimdilik bu, token fiyatına yansımıyor.

Yayın sırasında XRP, son 24 saatte% 4,83’lük bir kayıpla 0,28 $’dan işlem görüyor. Haftalık ve aylık grafiklerde XRP, sırasıyla % 12.27 ve % 39.13 kayıplar gösteriyor. SEC davasını açmadan önce XRP yaklaşık 0,70 dolara yükselerek zirveye ulaştı. Birçok analist, token’ın mevcut yükseliş döngüsünde 20 dolara ulaşacağını tahmin etti. Ancak şimdilik dava XRP fiyatını aşağı doğru itmeye devam ediyor.

XRP kullanan büyük ödeme komisyoncuları için likidite hacmi açısından da net bir düşüş oldu. Geçen ayki Likidite Endeksi Botundan alınan veriler, XRP / AUD brokerinde likidite oranının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 15.003.360’dan düştükten sonra -383.650’de kaldığını gösteriyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu