Ripple ve BitGo 300 Milyon XRP Taşıdı - BTC MAGAZİN

Ripple ve BitGo 300 Milyon XRP Taşıdı

  • XRPL Monitor, neredeyse 300 milyon XRP’nin Ripple, BitGo ve ODL koridoru Bitstamp tarafından taşındığını tweetledi.

XRP işlemlerini izleyen ve bunları Twitter aracılığıyla paylaşan büyük Twitter botu, Ripple ve BitGo’nun Ripple’ın ODL koridoru Bitstamp ile birlikte 300 milyonun biraz altındaki bir miktarda XRP taşıdığını duyurdu.

Ripple, BitGo ve Bitstamp Tarafından Yaklaşık 300 Milyon XRP Taşındı

XRPL Monitor tarafından paylaşılan verilere göre, Ripple’ın kurumsal müşterileri için XRP saklama platformu olan BitGo ve DLT devi Ripple, son 20 saatte 287,8 milyon XRP taşıdı.

Bu miktar, şaşırtıcı bir miktar olan 72,799,845 dolara eşittir.

Ripple, çoğu Ripple müşterisi olan kurumsal yatırımcılar için cüzdan ve kripto saklama hizmetleri sunan bir platform olan BitGo’ya 10 milyon XRP taşıdı.

BitGo, üç ayrı işlemde toplam 287,8 milyon XRP transfer ederken görüldü.

Ripple’ın Lüksemburg merkezli ODL koridoru, 10,8 milyon XRP değerinde bir transfer gerçekleştirdi.

XRP’ye Yönelik Uzun Vadeli Beklentiler

XRP, 11,321,451,357 dolarlık piyasa değeri ile dördüncü sıradaki kripto para birimidir. Ripple, XRP üzerinde; gelecekte CBDC’ler arasında bir köprü para birimi olarak ve gönderilen mesafeden veya gönderilen miktardan bağımsız olarak ülkeler arasında RippleNet aracılığıyla ödemelerin havelesi için çalışır.

Basın zamanında XRP, 0,25 dolardan işlem görüyor.

Brad Garlinghouse PayPal’ı Eleştiriyor

Garlinghouse’a göre, sorun şu ki, ödeme devi, PayPal, kullanıcıların kendi özel anahtarlarını tutmalarına izin vermiyor ve kullanıcılar kripto para birimlerini (BTC, ETH, LTC ve BCH) çekemiyor veya yatıramıyor, bunları yalnızca PayPal cüzdanları arasında değiştirebiliyor.

Genel olarak Garlinghouse, ABD makamlarının kripto dostu düzenlemelerinin bulunmamasından dolayı hayal kırıklığına uğramış olduğunu ve bu durum devam ederse Ripple’ın merkezini farklı bir yargı alanına taşıyabileceğini belirtmişti.

Japonya, Singapur ve Londra, Ripple’ın taşınması en muhtemel noktalar olarak seçildi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu