Ripple’ın Eski XRP Piyasaları Başkanı Yeni İşe Giriyor - BTC MAGAZİN

Ripple’ın Eski XRP Piyasaları Başkanı Yeni İşe Giriyor

  • XRP’nin 2017’deki boğa koşusunun arkasındaki eski Ripple yöneticisinin yeni bir işi var.

Ripple’ın eski XRP piyasaları başkanı Miguel Vias, yakın tarihli bir basın açıklamasına göre dijital ticaret platformu Linqto’ya operasyonlardan sorumlu yönetici olarak katıldı.

Yeni işinde, halka arz öncesi şirketler ve ikincil piyasa katılımcıları ile işbirliği yaparak risk kapitalistlerine ve kurucularına likidite sağlamaktan sorumlu olacak:

“Oluşturdukları halihazırda önemli olan ivmeyi hızlandırmaya yardımcı olmayı dört gözle bekliyorum ve müşterilerimize özel pazarlara likit erişim sağlamanın yeni yollarını bulmaya devam etmekten heyecan duyuyorum.”

XRP’nin Vahşi Koşusunun Arkasındaki Adam

Btcmagazin tarafından bildirildiği üzere Vias, daha önce ayrılışını reddettikten sonra Nisan ayında blok zinciriyle sessizce yollarını ayırmıştı.

Vias, daha önce Ripple’de üst düzey pozisyonlarda bulunduktan sonra piyasa yapıcılar ve borsalarla işbirliği yaparak XRP piyasalarını desteklemek için Kasım 2016’da Ripple’a katıldı.

Bir yıldan biraz fazla bir süre içinde token tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 dolara fırladı; onu önceki boğa koşusunun en büyük hikayelerinden biri haline getirdi.

Eski Ripple yöneticisi, üretken XRP Army üyesi Brad Kimes ile yaptığı son röportajda, amacın XRP’yi küresel para birimi yapmak olduğunu belirtti. Bunu gerçeğe dönüştürmek için önemli bir likiditeye ihtiyaç olduğunu söylüyor.

“Amaç bu. Amaç, onu küresel bir para birimi yapmak ve onu ikame bir ödeme varlığı haline getirmektir.” 

Vias, XRP’yi Tutmaya Devam Ediyor

#XRPTheStandard hashtag’ini ortaya çıkaran Vias, hala XRP’ye sahip olduğunu iddia ediyor. XRP‘yi çevreleyen yasal belirsizlikten bahsederken Vias, bunu daha çok bir emtia olarak gördüğünü söylüyor “çünkü sadece daha fazlasını basamazsınız.”; ancak, kripto paranın “herhangi bir temiz küçük kovaya” sığabileceğini düşünmüyor.

Ayrıca Ripple’ın tokenle olan tartışmalı bağlantısına da değindi ve eski şirketinin yeterli düzeyde şeffaf olduğundan emin olmak için “yukarıda ve öteye” gittiğini söyledi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu