Son Dakika: Ripple Danışmanı Davadan Çekildi!

Ripple Labs ve Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki hukuki anlaşmazlık, özet bir karar alma aşamasına yaklaşıyor. Son gelişme, davalılar için büyük bir darbe gibi görünen bir durumda, avukatlarından biri davadan çekilmek için başvuruda bulundu. Bu hamle, Ripple’ı nasıl etkileyecek?

Mahkeme belgelerine göre, Avukat Kylie Chiseul Kim, Ripple Labs için avukatlık görevinden çekilmek için bir dilekçe verdi. Dilekçede, Kellogg, Hansen, Todd, Figel & Frederick, P.L.L.C. ve Debevoise & Plimpton LLP’nin davalıların avukatlığını sürdüreceği belirtildi. Ancak mahkeme, bu talebi kabul etti. Bu gelişme, kripto endüstrisinin ünlü Hinman konuşmasıyla ilişkilendirilen belgelerin kamuoyuna açıklanmasını heyecanla beklediği bir döneme denk geliyor. Ancak taraflar, önemli belgelerin kamuya açık versiyonlarını sunma için sürenin 13 Haziran’a kadar bir hafta uzatılması için ortak bir mektup sundular.

Ortak mektupta, Hinman konuşmasıyla ilişkilendirilen belgelerin meselesinde sürenin uzatılması için ilk talep olduğu belirtilmektedir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple'ın Duyurulmayan ODL Koridorundan 73 Milyon XRP Gönderildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu