Son Şampiyon Galatasaray Kripto Para Kervanına Katıldı - BTC MAGAZİN

Son Şampiyon Galatasaray Kripto Para Kervanına Katıldı

Bugün 2018-2019 Süper Lig Şampiyonu olan Galatasaray Spor Kulübü, Socios.com ile yeni bir ortaklık ilan etti. 

UEFA kupasını kazanan tek Türk kulübü olan Galatasaray, Paris Saint-Germain , Juventus , West Ham United, AS Roma ve Atlético de Madrid’in ardından , Socios.com’a katılacak.

Socios.com, futbol taraftarlarına, Fan Tokenler sayesinde sevdikleri kulüplerle etkileşime girme konusunda yeni bir yol sunuyor .

Galatasaray Resmi Fan Tokeni, taraftarların, kulüp tarafından anketlerde oy kullanmalarını sağlayacak.

Anket konuları arasında yeni resmi ürün tasarımları, maç günü etkinlikleri ve stadyum içi deneyimlerin yanı sıra sponsorluk kampanyaları, işbirlikleri ve sosyal medya içeriği de olacak.

Bir taraftar ne kadar token sahibi olursa, sahip olabileceği etki o kadar fazla olacak ve uygulama aracılığıyla Galatasaray’la ne kadar fazla etkileşim kurarsa o kadar fazla ödül kazanabilecek. Kulübe özgü deneyimler için yarışacak ve özel haklardan yararlanabilecek. İlerleyen zamanlarda, hayranlar özel ürünlere, oyunlara ve lider tablolarına erişebilecekler.

Galatasaray Fan Tokeni, 2020 yılında Socios.com aracılığıyla satışa sunulacak.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Dorukhan Acar gelişmeyle ilgili şu açıklamada bulundu :

 “Galatasaray olarak Socios.com ile  heyecan verici bir yolculuğa çıkmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yeni ortaklık, taraftar katılımımız ve küresel erişimimiz ve dijital dönüşüm stratejimizde bir başka dönüm noktası olmamız için yeni fırsatlar dünyasını açıyor. ”

Socios.com CEO’su ve Kurucusu Alexandre Dreyfus şunları söyledi: 

“Türkiye’nin dijital olarak meraklı bir ülke olduğunu biliyoruz – bu yılın başlarında bir Statista raporu *, Türklerin kripto para birimleri de dahil olmak üzere dijital inovasyonun ilk uygulayıcıları olduğunu belirtti – ve biz de biliyoruz ki Türkler coşkulu futbol taraftarlarıdır. Ürünümüz, Türk halkının en büyük iki tutkusunu birleştiriyor ve milyonlarca taraftarına Fan Jetonları sunmak için Türk futbol dünyasının devi Galatasaray ile ortaklık kurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık, dünyadaki milyonlarca hayrana kripto para birimleri ve Chiliz’i açmak için ileriye atılmış büyük bir adım. ”

Bizi twitter, telegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu