Telos'tan Yeni Ortaklıklar, Steam'deki Oyunlara Eklenen Blockchain Tabanlı İşlevleri Görecek - BTC MAGAZİN

Telos’tan Yeni Ortaklıklar, Steam’deki Oyunlara Eklenen Blockchain Tabanlı İşlevleri Görecek

  • Telos’tan geliştiricilerin oyunlara blockchain tabanlı işlevselliği entegre etmelerini sağlayacak üç oyun ortaklığı duyuruldu.
  • Telos, bu ortaklıkların bu hafta başlarında, yukarıda bahsedilen platformlardaki oyunlara blockchain özellikleri getirmeye yardımcı olacağını duyurdu.

Telos’tan geliştiricilerin unity ve steam platformlarındaki oyunlara blockchain tabanlı bir işlevsellik entegre etmelerine yardımcı olacak üç oyun ortaklığı duyuruldu. Telos, bu ortaklıkların, yukarıda belirtilen platformlardaki oyunlara blockchain özelliklerini getirmeye yardımcı olacağını açıkladı.

Şirketin Blockbastards ile ortaklığı, ağın şirketin yaklaşmakta olan Qudo platformuna ev sahipliği yaptığını görecek. Bu, hem pazarlama hem de teknik nedenlerle daha fazla destek sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Bilmeyenler için Qudo, Unity platformunda oluşturulan herhangi bir video oyununa entegre edilebilen token tabanlı bir ödül mekanizmasıdır. Unity’den figürler çıkarak, 3 milyardan fazla cihaz oyunu çalıştırdı ve son 12 ay boyunca platform üzerine inşa edildi. Bu, Qudo’nun daha sonra Kripto Paraya maruz kalacak büyük bir kitleye ulaştığı görülebilir.

Blockbastards genel müdürü şunları söyledi:

“Geleneksel oyunlarda, oyun içi kredi sistemlerinin en fazla para kazanma eğiliminde olduğunu gördük ve şimdi de aynı deneyimi, Telos ağında çalışan Qudo ile zincir halinde sunabiliyoruz.”

Şirketin ilan ettiği diğer ortaklıklara Area X ve Farm Game de dahildir.

İkincisi, unity platformunda Counter-Strike gibi üçlü A oyunlarında stake yapılmasına yardımcı olan bir platformdur.

Alan X için, bu, Telos blok zinciri üzerine inşa edilmiş ve Telos (TLOS) tokenklerinde ve diğerlerinde ödüller veren ücretsiz bir HTML5 oyunlarının sosyal ağıdır.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu