Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken Play to Earn Coinleri

Play to earn oyunları oyuncuları NFT’ler veya kripto paralarla ödüllendirmektedir. P2E olarak da bilinen bu blok zinciri oyunları, özellikle geçen seneden beri ana akım haline gelmiştir. Her platform kendi kripto para birimini geliştirdi ve çevrimiçi oyunculara ödeme yapmak için tokenomi geliştirdi. Eğlenirken gerçek dünya değeri olan paralar kazanmak oyna-kazan oyunlarının bu kadar popüler olmasının ana nedenidir. Bu içerikte Temmuz ayında takip edilmesi gereken play to earn coinleri listesine göz atacağız.

Rebel Bots (RBLS)

Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken Play to Earn Coinleri 2
Rebel Bots (RBLS)

Rebel Bot’un Xoil Wars serisinin ilk oyunu, stratejik bir hayatta kalma oyunudur. Bilim kurgu tabanlı oyunda oyuncuların tek bir amacı vardır: kripto ödülleri için robotlarla diğer düşmanları yenmek. Düşmanlar da birbirini yenme amacına sahip olduğu için en iyi robot kombinasyonunu oluşturarak en iyi başarı şansını elde etmek gerekir. Çok oyunculu modu ve macera modu olan oyunda oyuncular kötü uzaylılarla savaşırlar ve Xoil kazanmak için günlük görevlerde yarışırlar. Son 14 günde %13 yükselen RBLS token şu anda $0,146 fiyatında.

CropBytes (CBX)

Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken Play to Earn Coinleri 3
CropBytes (CBX)

CropBytes, oyuncuların çiftlik hayvanları, çiftlikler, NFT sanal gıdalar ve üretim gibi şeylerle uğraştığı bir P2E oyunudur. Farmville’den esinlenerek geliştirilen tarım simülasyonu oyununda oyun içi öğeler gerçek dünya parasal değerine sahiptir. Ethereum tabanlı bu oyun, oyuncuların oyun içi ekonomiye katılarak token kazanmasını sağlar. Platformun mobilde 500 binden fazla kullanıcısı vardır. CBX token geçtiğimiz haftada %14,7 değer kazanmıştır ve $0,0685 fiyatındadır.

Darwinia Network (RING)

Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken Play to Earn Coinleri 4
Darwinia Network (RING)

Darwinia Network, Substrate üzerinde oluşturulmuş bir çapraz zincirli köprüdür. Platformun DeFi, oyun ve NFT’ler dahil olmak üzere birçok sektörde büyük uygulamaları vardır. Ağın metaverse’ü, her biri farklı bir halka açık zincirde konuşlandırılmış 26 kıtayı içeren kurgusal bir dünyada geçen Evolution Land isimli bir oyuna sahiptir. Projede arazilerin mülkiyeti NFT’lerle tescillenmiştir. Kullanıcılar kaynak tokenların madenciliğini yaparlar. Geçtiğimiz hafta %23,2 yükselen RING token şu anda $0,0075 fiyatındadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Haziran Ayının Popüler Play to Earn Tokenları

XAYA (CHI)

Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken Play to Earn Coinleri 5
XAYA (CHI)

Xaya, blok zinciri oyunları için özel bir platform oluşturmuştur. Geliştiricilerin kendi P2E oyunlarını oluşturmaları için tam teşekküllü bir SDK sunan Xaya, kaliteli dApp’lere ev sahipliği yapmayı amaçlar. Oyunların tüm yönleriyle merkeziyetsiz yapıya sahip olması için Xaya kullanılabilir. Projede konuşlanmış birçok oyun vardır. Geliştiriciler zaman geçtikçe Xaya kullanmaya daha fazla yönlenmeye başlamıştır. Xaya ile oyun oluşturmayı öğrenen geliştiriciler birçok projeyi bu platformda geliştirmektedir. Son 7 günde %1,7 değer kazanan CHI token şimdi $0,703 fiyatındadır.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu