Tesla'nın Bitcoin'i Kabul Etmemesi Mükemmel Bir "Reklam kampanyası" mı? - BTC MAGAZİN

Tesla’nın Bitcoin’i Kabul Etmemesi Mükemmel Bir “Reklam kampanyası” mı?

Bir varlığın fiyatı üzerinde bu kadar yıkıcı etkileri olabilecek bir halka açık tweet, her gün duyduğumuz bir şey değil. Eğer Elon Musk iseniz, o zaman bu tamamen farklı bir hikaye. BTC’nin Tesla’nın duyurusu sonrası piyasadaki en son düşüşü ile durum tam da buydu.

Çeşitli farklı borsalarda satış baskısında ani bir artış görüldü ve bu da artan bir düşüş eğilimine işaret etti. Musk’ın tweet’inin kademeli etkisi, BTC‘nin ilişkisiz durumunu ve kısa vadeli fiyat yörüngesini sorguladı.

Blackrock CIO’su Rick Rieder, CNBC’nin Squawk Box röportajında ​​bu ‘ilginç varlık’ hakkındaki iyimserliğini paylaştı.

“Bitcoin ilginç bir varlık. Henüz olgunluğa ulaşmamış bir varlık.”

Varlığın karşılaştığı zorlukları kabul etmesine rağmen fiyattaki oynaklığı ve karbon ayak izini ana engel olarak gören Blackrock CIO’su Bitcoin için umutlu olduğunu söyledi:

”Dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki yıllarda yatırım arenasının bir parçası olacağını düşünüyorum… ama bu zorluklar gerçek. Zamanla aşılacaklar. “

Deneyimli bir Bitcoin balinası olan Pompliano, varlığın son zamanlarda karşılaştığı engellere, yani Tesla sayesinde karşılaştığı kötü PR’a değindi.

”Elon Musk’ın yorumları nedeniyle daha fazla insan Bitcoin satın alacak. Bu Streisand etkisidir. Deliliği durdurun ve gerçeklere dikkat edin. Bitcoin hiçbir yere gitmiyor. “

Pompliano

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu