Toplam XRP Hacmi %107 Artış Gördü - BTC MAGAZİN

Toplam XRP Hacmi %107 Artış Gördü

  • Ripple, 3. çeyrek raporundaki sonuçlarını paylaşıyor.

Ripple’ın 3. çeyrek raporuna göre, toplam XRP hacmi 2020’nin üçüncü çeyreğinde %107’lik bir artışla 37,13 milyar dolara yükseldi.

Dünyanın en büyük dördüncü kripto para biriminin ortalama günlük hacmi 403,58 milyon dolardı, bu da geçen çeyrekten bu çeyreğe; %106 artış anlamına geliyor.

Ripple, yapay olarak şişirilmiş ticaret hacimlerini filtrelemek için kripto para piyasası veri sağlayıcısı CryptoCompare ile birlikte çalışır. Dolasıyla rapor yalnızca bu firma tarafından tanımlanan en üst düzey borsalardan alınan istatistikleri içerir.

Şirketin ilk raporları, doğrulanmamış hacimlerle dolu CoinMarketCap’tan veri almaktaydı.

XRP, 3. çeyrekte en çok işlem gören dördüncü kripto para birimi olarak gösterildi.

Ripple’ın “Kredi Ürününün Başarısı

Ripple ayrıca, şimdiye kadar “çoğunlukla olumlu” bir geri bildirim gördüğünü iddia ederek ““Line of Credit” teklifinin başarısını da duyurdu.

San Francisco merkezli şirket Ekim ayı başında yeni kredi ürününün beta testine başladı ve İsteğe Bağlı Likidite (ODL) ürününü kullanan RippleNet müşterilerine uygun krediler sundu.

XRP ile Likidite Sağlamak

Ripple’in net alımları, üçüncü çeyrekteki 32,55 milyon dolardan %10 artışla üçüncü çeyrekte 35,84 milyon dolar oldu.

Ripple’ın ODL ürünü, XRP’yi köprü para birimi olarak kullanarak anında ödeme yapabilen RippleNet üyelerine likidite sağlar.

Genel olarak, şirket 3. çeyrekte üç milyar XRP piyasaya sürdü ve bu miktarın büyük çoğunluğunun (2.4 milyar XRP) emanet cüzdanlarına geri dönmesi bekleniyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu