TradeSanta: Kripto para Birimleri Otomatik Ticaretinde Seviye Atla - BTC MAGAZİN

TradeSanta: Kripto para Birimleri Otomatik Ticaretinde Seviye Atla

Yapay zekanın alım satım botlarında kullanılması, küresel pazarlarda bir basamak olmuştur. Blokchain teknolojisinin ve kripto para biriminin son yıllarda ortaya çıkmasıyla, birçok teknik beyin bu ekosisteme ticaret botları konseptini de uygulamıştır. Belki de en önemli avantaj, her zaman fiyatlara göz atmasıdır, böylece zihninizi her zaman saptırmazsınız.

Kripto borsaları genellikle işlemcilere pek çok araç sunmaz. Ayrıca, yalnızca gelişmiş işlemciler için büyük bir sorun olabilecek temel sipariş türlerini de destekler. Dışarıda otomatik ticaret platformlarının yükselen bir gelgiti ve hepsinin farklı araçları var. Tüm bunların arasında tüm yüzümüze gülümseme getiren bir araç düşünün.

Oyuna girmek

TradeSanta, kripto ticaretinin otomasyonuna odaklanan bulut tabanlı bir yazılımdır. Kullanıcıların geçerli şifreleme prosedürlerini oluşturmasına ve yürütmeyi bilgisayarlaştırmasına yardımcı olur. Her gün 24 saat boyunca yüksek hızlı işlemlere izin verirken yatırımcılara zaman yaratır. Birinin daha sonra işlem yapması gereken bir bot oluşturması gerekir.

TradeSanta botları, manuel işlemcilere kıyasla 100 kat daha fazla sipariş verebilme becerisiyle çok hızlı çalışıyor. 7/24 aktiftir ve duygusallığı ticaretten yok eder. Ayrıca hesap sahiplerinin onayı olmadan hiçbir işlem tamamlanamadığı için son derece güvenlidir. TradeSanta’nın yarattığı sistem zahmetsizdir ve yatırımcıların ticareti çok kolaylaştıran araçları kullanmalarına izin verir. TradeSanta’nın sunduğu bazı temel özelliklere göz atalım:

İstikrar ve Güvenlik

Daha güvenli ve güvenli bir hesap sağlamak için iki faktörlü kimlik doğrulama sağlanır. Daha önce belirtildiği gibi, bot tarafından fon kullanımını kendi başına kısıtlayan API anahtarları ile çalışır.

Arayüz kullanımı kolay

Çoğu zaman, farklı borsalar tarafından sunulan çoklu hizmetlere alışmak kafa karıştırıcı ve sıkıcı hale gelir. Kripto değiş tokuşunda yeni olan bir kişi için çok daha korkutucu. TradeSanta’nın arayüzünün bu kullanıcılar için oldukça yararlı olduğu, bu ortama girmelerini sağladığı ve dersler boyunca doğru yönlendirdiği kanıtlanmıştır.

Ekstra Sipariş Botu

İlk sipariş fiyatından daha düşük bir fiyattan, daha çok para alıp-satmak için ekstra sipariş verir ve gelecekte daha küçük bir fiyat geri kazanımıyla arzu edilen kar elde etmeyi mümkün kılar.

Teknik göstergeler

Botun sadece en uygun noktada işlem yapmasını sağlıyorlar. Kullanıcılar, hacim filtresi, günlük filtre ve bollinger sinyalini aynı anda ayarlayarak alım satım için en uygun noktayı belirleyebilirler.

Akıllı Sipariş

Akıllı Sipariş, işlemcilerin, piyasa üzerinde neredeyse hiçbir etkisi olmayan büyük hacimli kripto para birimleri satmalarını sağlar. Belirli bir tutarı belli bir süre içinde belirli bir fiyat seviyesinde veya toplam işlem hacminin yüzdesi olarak satmak üzere tasarlanmıştır. Bu özellik denenmek için yatırımcılar tarafından talep edilebilir.

TradeSanta Fiyatlandırma Planları

TradeSanta kısa süre önce, yeni müşterilerin platformu sıfır maliyetle denemelerine olanak sağlayan ücretsiz bir plan dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz üç plan hazırladı:

  • Ücretsiz Plan

Bu plan kullanıcılara 5 bottan erişim sağlar ve bireysel destek hizmetleri içermez. Borsadaki kripto çiftlerini kullanma ve sınırsız erişim noktaları içerir.

  • Temel Plan / aylık 15 ABD doları

TradeSanta’dan gelen temel plan, 49 botu kullanma yeteneğini ve temel plana dahil olan her şeyi ekler.

  • Maksimum Plan / aylık 100 ABD doları

Maksimum sayıda botu istediğiniz kadar kullanmanın yanı sıra (sınırsız sayıda bot), Maksimum Plan müşterileri doğrudan TradeSanta’dan bireysel destek alacaktır.

Evergrowing topluluğu

TradeSanta, kripto topluluğunda önemli bir dikkat çekip, kademeli olarak artarak pazar üzerinde önemli bir etki yaptı. 9400’den fazla ticari aktif botla 700.000’den fazla işlem gerçekleştirildikten sonra, ekip önemli bir büyüme gerçekleştirdiğinden emin. Binance, Bitfinex, Bittrex, HitBTC gibi en iyi kripto para borsaları ile uyumlu. Yakında BitMEX, OKEx ve Huobi ile de ortak olacak. Web sitesini ziyaret eden toplam kullanıcı sayısı geçen ay 2 milyonu aştı.

TradeSanta ile ayrıntılı bir rehberle birlikte daha fazla bilgi edinerek seyahatinize başlamak için resmi web sitesini ziyaret edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu