Tron Malta Merkezli Dev Borsanın C2C Platformuna Eklendi - BTC MAGAZİN

Tron Malta Merkezli Dev Borsanın C2C Platformuna Eklendi

Malta merkezli kripto para birimi borsası OKEx, 7 Mart’taki basın açıklamasına göre, Tron’u (TRX) müşteriden müşteriye (C2C) ticaret pazarında listelemeye başladı.

OKEx’in merkezi olmayan C2C işlem platformu, kullanıcıların dijital varlıkları doğrudan birbirleriyle işlem yapmalarına olanak sağlıyor. Platformda, kullanıcılar kendi seçtikleri döviz kurları ve kripto para birimleri ve İngiliz Sterlini, Çin Renminbi, Vietnamca Dong, Rus Rublesi ve Tayland Bahtı gibi fiat para birimleri de dahil olmak üzere ödeme yöntemleri ile sipariş verebilirler. Listenin ardından borsa, TRX ticareti yapan kullanıcılar için çeşitli promosyon etkinlikleri başlatacak.

Şubat sonunda, OKEx C2C platformu Ripple (XRP) ve Bitcoin Cash (BCH) ‘i listelemeye başladı. Aynı zamanda, OKEx üç kripto para biriminin de bulunduğunu duyurdu: NEO (NEO), QTUM (QTUM) ve Exchange Union (XUC).

Yine geçen ay, OKEx, platformuna dört yeni kripto türevi çifti ekledi ve kullanıcıların 3co kaldıraç seçeneğiyle Bitcoin SV (BSV), QTUM, DASH (DASH) ve NEO’yu Bitcoin veya Tether’e karşı takas etmelerini sağladı.

OKEx, CoinMarketCap’e göre şu anda düzeltilmiş işlem hacmine göre en büyük ikinci şifreleme para birimi borsası. Borsa’nın basın zamanında düzeltilmiş işlem hacmi 809 milyon dolar.

Bizitwittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu