Vitalik Buterin Bağlantılı Cüzdan OKX’e 2,013 Ethereum Transfer Etti, Satış Yaklaşıyor mu?

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin ile ilişkili bir Ethereum balinasının, OKX kripto borsasına 2,013 Ethereum (ETH) transfer ettiği bildirildi. Bu transfer, Lookonchain adlı kripto analitik bilgi sağlayıcının bir tweetiyle açığa çıktı.

Buterin’e bağlantılı balina tarafından OKX borsasına yapılan büyük mevduatlar, Ethereum piyasası için olası etkileri ve bunun yaklaşan bir satışa işaret olup olmadığı hakkında spekülasyonlara yol açtı.

Ancak Buterin’in kişisel finansal ihtiyaçları olabileceği veya sahip olduğu varlıkları çeşitlendirmek isteyebileceği de belirtildi. Ayrıca, transfer edilen fonların, hayırsever katkılar veya blockchain ekosistemi için uyumlu projeleri desteklemek amacıyla kullanılması da muhtemeldir.

Bir başka olasılık ise, transferin OKX’teki anahtar hizmetlerden yararlanma ihtiyacından kaynaklandığıdır. Bu tür büyük ölçekli on-chain transferler genellikle kendi ekosistemlerindeki dengesizliği tetiklemez.

Yazım anında Ethereum, %0.4 artış ile $1874 fiyatından işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   İngiliz Bankacılık Devi Ethereum İçin Dudak Uçuklatıcı Fiyat Tahmininde Bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu