Voyager Digital CEO'su Altı Ay İçinde Bitcoin'in Yükseleceğini Öngörüyor - BTC MAGAZİN

Voyager Digital CEO’su Altı Ay İçinde Bitcoin’in Yükseleceğini Öngörüyor

Voyager Digital CEO’su Stephen Ehrlich, önümüzdeki altı ay içinde kripto para birimlerinin yükselişini öngörüyor.

Voyager Digital CEO’su Stephen Ehrlich, Voyager Digital platformunda satıcılardan çok daha fazla alıcı bulunduğunu belirterek, mevcut kripto piyasası hakkındaki düşüncelerini Yahoo Finans ile gerçekleştirdiği bir röportajda aktardı.

“Son 24 saatteki ilk beş kripto paramız Ethereum, Bitcoin, Cardano, Dogecoin ve Shiba Inu oldu. Bu yüzden, insanlar şu anda bu toparlanmayı ararken, bu kripto paralarda çok daha fazla alım görüyoruz. Ve bence olan da bu”

Voyager Digital’in CEO’su, kripto para biriminin uzun vadeli büyümesine potansiyel olarak tehdit oluşturan düzenleme konularına ilişkin bir soruya yanıt olarak, Bitcoin‘in yalnızca on yıldır var olduğu gerçeğini gündeme getirdi. Ehrlich’e göre bu süre, düzenleme ve benimsemenin gerçekleşmesi için nispeten kısa bir zaman çerçevesi. 

Kripto para birimlerinin yükselişi, haftalar, aylar veya yıllar alsa da kripto piyasasının mevcut durumuna rağmen Ehlrich yükselişi kaçınılmaz olarak görüyor.

“Dolaşımda sadece yaklaşık 21 milyon Bitcoin olacak. Yani sadece basit arz ve talep ekonomisi, sınırlı miktardaki kripto paradan almak isteyen daha fazla insan olacağını söylüyor. Dolayısıyla bu fiyat artmalı.”

Piyasadaki son düşüşe rağmen Ehrlich, Bitcoin‘in mantıklı bir uzun vadeli yatırım olduğuna ve zamanla fiyatın artacağına inanıyor. 


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu