Wilsons Auctions İrlanda'nın İlk Çevrimiçi Bitcoin Açık Arttırmasını Gerçekleştirecek - BTC MAGAZİN

Wilsons Auctions İrlanda’nın İlk Çevrimiçi Bitcoin Açık Arttırmasını Gerçekleştirecek

İrlanda ve İngiltere’deki en büyük bağımsız açık artırma şirketi olan Wilsons Auctions, 24 Mart Salı gününden itibaren 24 saatlik bir süre boyunca İrlanda’nın ilk halka açık çevrimiçi Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para açık artırmalarını gerçekleştirecek. Dijital varlıklar Belçika Federal Hükümeti adına satılacak ve 0,25 ile 1 BTC arasında Lot’a bölünecek.

Wilsons Dublin ofisinden koordine edilen açık artırmada daha büyük miktarda Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Gold (BTG) satışa sunulacak.

Wilson Auctions, Proaktif hükümetlerin ele geçirilen dijital varlıkları açık artırma yoluyla fon almaları için etkili bir strateji oluşturarak kendilerini pazarın ön saflarına yerleştiriyor.

2019’un başlarında şirket, Belfast şubeleri aracılığıyla özel bir müzayede evi tarafından dünyanın ilk Bitcoin müzayedesine ev sahipliği yaptı. Belçikalı yetkililer için de olan bu satış, 90’dan fazla ülkeden teklif verenleri cezbetti.

Woods, satış süreci boyunca Wilsons tarafından sunulan rehberliğin “… hem kripto para birimi dünyasına yeni gelenlerin hem de deneyimli yatırımcıların hepsinin eşit bir oyun alanına katılabileceği anlamına geliyor.”dedi.

Açık artırmaya katılmak isteyenlerin çevrimiçi kayıt yaptırması ve bir alıcı numarası almak için 500 € depozito yatırması gerekiyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu