WorldMarkets Ticaret Yapay Zekasının Başarısı İle Yoluna Devam Ediyor

Bugün bilgi çağında yaşıyoruz ve bilgiye erişim sınırsız. Ve bu yanlış bir bilgi paradoksu üretiyor. Bu nedenle, yatırımla ilgili herhangi bir etkinlik için doğru bilgilere ve gelişmiş araçlara erişerek, güvenecek birine sahip olmak her zamankinden daha önemli. Bu, AI ile ticarete dayalı yatırımı ile worldmarkets.com için geçerli.

WorldMarkets Ticaret Yapay Zekasının Başarısı İle Yoluna Devam Ediyor 2

WorldMarkets’in ana noktası

Bugün, WorldMarkets’in en ilginç özelliği şüphesiz yapay zekaya (AI) dayalı ticaret sistemidir. Altın ve gümüş fiyat izleme sistemi olarak başladı ve tam bir sistem haline gelene kadar zaman içinde gelişti.

Şirketler yapay zeka aracı ile, doğru hizmeti ve potansiyel olarak yatırım yapılabilir varlıkları aramak için yüzlerce saat harcamak zorunda kalmadan müşterilerinin yatırım yapmalarına yardımcı olabilirler.

İşlem oldukça basit, önce WorldMarkets’te bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Çalıştırmak için lisansları olan gerçek bir şirket olarak, ülkeler tarafından belirli sınırlamalara sahip olduklarını aklınızda bulundurmalısınız (örneğin, Kuzey Kore gibi ülkelere uluslararası ambargolar). Daha sonra depozito, geleneksel para birimleri ve en önemli dijital para birimleri, tabii ki Bitcoin ve daha fazlasını içeren birçok ödeme aracını kabul ederek istenen para birimiyle yapılır.

Hesabımızda bir denge kurduktan sonra, risk seviyesi ve paramızın yapay zeka (AI) tabanlı ticaret aracı tarafından işletilmeye başlayacağı an gibi birkaç seçeneği yapılandırmamız gerekiyor. İstediğimiz zaman durdurabilir ve istediğimiz zaman karı çekebiliriz.

Bu ticaret sisteminin en ilginç özelliklerinden ikisi, ilk andan itibaren bileşik faiz elde etmemizdir.. Diğer ilginç özellik ise WorldMarkets’in sizden sadece faydalar için komisyon talep edeceği, fayda sağlamayan operasyonların komisyonu olmayacağıdır.

AI ile ticaretin ana avantajı: karlılığı

Yatırımdan bahsettiğinizde, potansiyel yatırımcıların odaklandığı temel özellik, açıkçası, bir sistemin veya ürünün üretebileceği karlılıktır. Ve bu sistemin en güçlü yönlerinden biridir.

Yapay zeka tüccarı, takaslar arasındaki tatmin edici operasyonları veya tahkimleri belirleyerek günde 24 saat ve haftada 7 gün yapay zeka ile çalışır.

Sistem Şubat 2017’de çalışmaya başladı ve bugün 3 yıllık ömrüne ulaşıldığında ayda ortalama % 21.77 getiri elde ediyoruz. Bu rakamlarla, 2017’de %481, 2018’de % 647 ve 2019’da % 718’lik sonuçlar (bileşik faizle) konsolide edilmiştir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   MesChainden Sürpriz Listeleme!
WorldMarkets Ticaret Yapay Zekasının Başarısı İle Yoluna Devam Ediyor 3

WorldMarkets’in yapay zeka ile otomatik ticaret sistemi ile bize sunduğu en büyük fark, sonuçların, ilgili ayın operasyonları ve sonuçları ile aylık bir rapora sahip olan harici şirketler tarafından denetlenip doğrulanmasıdır. Bu şeffaflık sayesinde müşteri güvenini artırır.

WorldMarkets’ten AI ile ticaret yapmanın diğer avantajları

Güvenlik, WordMarkets’in temel endişelerinden biridir, bu nedenle erişim hesabı bir şifreleme sistemi, 2FA erişimi ve her türlü modern koruma ile korunmaktadır. Ancak, ek olarak, işlemlerin kendisi de sistem hatalarına karşı korunmaktadır, çünkü işlemlerin risk marjlarını kontrol etmek ve böylece tüm sistemin karlılığını ve süresini korumak için bilimsel ve istatistiksel yöntemler uygulamaktadır.

WorldMarkets’in bize sunduğu bir diğer büyük avantaj da cömert üyelik sistemidir. Bununla, platforma getirdiğimiz bir müşteri tarafından üretilen komisyonların% 50’sini bizimle paylaştıkları için şirket için büyükelçi olarak hareket edebiliriz. WorldMarkets’in yalnızca müşteri için yararlı olan ticari işlemler için komisyon talep ettiğini hatırlayın, bu nedenle sistemin tüm üyelerini zenginleştireceğimiz operasyonlarla birlikte olacak, böylece zaman içinde sürdürülebilir ve kârlı olmak için işbirliği yapacağız.

Sunulan diğer hizmetler

Külçe pazarındaki uzun deneyimleriyle, ana hammadde ve değerli metaller ile külçe satın almamızı ve satmamızı teklif ediyorlar. Uzaktan yatırıma ek olarak (mallara sahip olmadan) ve hatta kasa hizmetleri: altın çubuklarınızın küçük bir komisyon karşılığında depolandığı bir kasa sistemi sağlanmakta.

Ayrıca, ortak BitMex aracılığıyla kripto para piyasasında faaliyet göstermemize izin veriyorlar.

Son olarak, çok eksiksiz bir portal olduklarının bir işareti olarak, ilginç bir video bölümü ile ticaret dünyasında ücretsiz olarak eğitim almamıza izin veriyorlar. Unutmayın: bilgi güçtür.

Sonuç

Kolay ve karlı bir yatırım aracılık hizmeti arıyorsanız, WorldMarkets çok ilginç bir fikir. Özellikle de amiral gemisi ürünü: ticaret için yapay zekaya dayalı karlı yatırım aracı.

Resmi Linkler:

⦁ Web: worldmarkets.com

⦁ İletişim: https://worldmarkets.com/contact-us.html

Sponsorlu makalelerimiz tanıtım amaçlı yazılmaktadır. Btc Magazin, makalelerde adı geçen şirket, ürün, kişi ve hizmetten sorumlu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu