XRP Sahipleri DFLR Tokenlerini Ne Zaman Alabilir? Yol Haritası Açıklandı - BTC MAGAZİN

XRP Sahipleri DFLR Tokenlerini Ne Zaman Alabilir? Yol Haritası Açıklandı

Flare blockchain ekosistemine odaklanan izleyici odaklı bir Twitter hesabı olan Flare Community, Flare Finance token (DFLR) airdropunun yol haritasını paylaştı. DFLR, FLR yapmadan önce XRP sahiplerinin ceplerine girecek. Peki, token sahiplerinin DFLR dağıtımına uygun olması için neye ihtiyacı var?

Yüzde 100 DFLR, yüzde 15 FLR

Açıklayıcı konu ve infografiklere göre, Flare blockchain için öncü bir DeFi ortamı olan Flare Finance, Flare hayata geçtiğinde DFLR tokenlerini airdrop yapacak. Bu arada, bu devasa airdrop, XRP sahipleri için Spark (FLR) airdropundan farklı bir şekilde organize edilecek.

https://twitter.com/CommunityFlare/status/1352221269886861316?s=20


Airdrop için gereken DFLR miktarını hesaplamak için, Flare Finance, Flare blockchain faaliyete geçtikten bir ay sonra FLR bakiyelerinin anlık görüntüsünü alacak. Ardından kullanıcı, 12 Aralık 2020 itibariyle XRP bakiyesine 1:1 olarak hesaplanan FLR hissesinin yüzde 15’ini ve DFLR hissesinin tamamını alacak.

Flare Networks, Flare lansmanından sonraki 24-36 ay içinde FLR tokenlerinin kalan yüzde 85’ini dağıtacak. Aynı zamanda, DFLR sahipleri bunları YFLR tokenleri ile takas edebilecekler.

Buna karşılık, YFLR tokenleri, Flare Finance şemsiyesi altındaki tüm merkezi olmayan finansal araçların temel dijital varlıkları olarak hareket edecek. Bu nedenle, Flare Finance, çözümlerinin Flare topluluğunda benimsenmesine odaklanmış bulunuyor.

Flare’da hangi DeFi hizmetleri mevcut olacak?

Flare Networks, blok zincirini Mayıs 2021’de piyasaya sürecek. Bu tarih geçtiğimiz günlerde CEO Hugo Philion tarafından onaylandı. Flare waill, XRP havale araçlarını akıllı sözleşmelerle birleştiren programlı bir blok zinciri olacak.
Flare Finance, Flare blok zincirine dayalı tek noktadan bir DeFi ekosistemi yayınlayacak. FlareX (merkezi olmayan değişim), FlareWrap (token basım aracı), FlareLoan (ödünç verme / borç alma hizmeti) ve Flare Farm (verim çiftliği) modülünü içerecek.

Ayrıca FlareMine, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) madencilerini özel ödüllerle ödüllendirirken, FlareUSD ABD Dolarına sabitlenmiş stabilcoinler için bir hizmet olacak.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu