09 Nisan 2021 Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini - BTC MAGAZİN

09 Nisan 2021 Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini

  • Chiliz fiyatı, 12 saatlik grafikte azalan bir paralel kanalın içinde yer alıyor.
  • Dijital varlık ileride bir miktar dirençle karşı karşıya ancak arkasında önemli bir yükseliş ivmesi var.
  • TD Sıralı göstergesi günlük grafikte bir satın alma sinyali sundu. 

Chiliz fiyatı, son üç günde %30 artışla 0.38 $ ‘lık kritik destek seviyesinden büyük bir toparlanma yaşadı. CHZ, 0.74 $ ‘a doğru potansiyel bir kırılmadan önce başka bir kilit direnç seviyesiyle karşı karşıya.

Chiliz fiyatı 0,50 doların üzerine çıkmayı hedefliyor

12 saatlik grafikte, Chiliz, iki paralel trend çizgisi ile düşük yüksekler ve düşük dipler birleştirilerek çizilebilen alçalan bir paralel kanal oluşturdu. En yakın direnç seviyesi, 0.51 $ ‘daki 50 SMA’dır.

CHZ / USD 12 saatlik grafik

Boğaların, paralel kanalın üst sınırı olan 0,57 $ ‘a ulaşmak için önce Chiliz fiyatını 50 SMA’nın üzerine çıkarmaları gerekiyor. Bu noktanın üzerindeki bir kırılma, CHZ’yi başlangıçta 0,65 dolara ve daha uzun vadede 0,75 dolara çekmelidir. 

CHZ / USD günlük grafik

Yükseliş görünümüne daha da fazla güvenmek için TD Sıralı göstergesi, 8 Nisan’da günlük grafikte henüz geçersiz kılınmayan bir satın alma sinyali sundu. Bu sinyalin onaylanmasını önlemek için, ayıların Chiliz fiyatını 0,436 $ ‘lık düşük seviyenin altına çekmesi gerekiyor. 

Bu kilit noktadan bir kırılma, CHZ’yi hızlı bir şekilde 0.394 $ ‘dan %78.6 Fibonacci seviyesine ve 50 günlük SMA’yı 0.355 $’ a indirebilir. 100 günlük SMA destek seviyesi, CHZ yükselirken pek çok destek noktası oluşturmadığı için 0.19 $ ‘a düştü. 

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu